مایک نووگراتز ، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال، پیتر شیف، مدیرعامل یورو پاسیفیک کپیتال را به چالش کشیده است تا پول خود را در جایی که دهان نزولی است، بگذارد.

نووگراتز ، به دلیل پیش بینی مکرر او مبنی بر سقوط و سوختن بازار ارزهای دیجیتال، یک شرط بندی یک میلیون دلاری ارائه کرده است.

این غول رمزارز شرط می‌بندد که بیت کوین از هم اکنون بالاتر از سطح 35000 دلار در سال معامله خواهد شد. اگر اشتباه می کند، یک میلیون دلار به خیریه مورد نظرش کمک می کند. شیف هنوز به این پیشنهاد جسورانه پاسخ نداده است.  

Novogratz پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین نزدیک به سطح حمایت 38000 دلار خواهد بود، اما او سپس به سرمایه گذاران هشدار داد که به دلیل افزایش بازده اوراق، بازار تحت فشار باقی خواهد ماند.   

کریپتوکارنسی bellwether به 34000 دلار سقوط کرد که پایین‌ترین قیمت از اواخر جولای در میان فروش بی‌امان بود.

در فوریه گذشته، نووگراتز پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال برتر در سال 2021 از مرز 100000 دلار عبور خواهد کرد، اما بیت کوین در اوایل نوامبر به 69000 دلار رسید و قبل از چرخش نزولی به اوج خود رسید.

تورم خارج از کنترل، فدرال رزرو ایالات متحده را وادار کرد که موضعی جنگ طلبانه اتخاذ کند، که تصور می شود دلیل اصلی این است که خرس ها در حال حاضر روی صندلی راننده نشسته اند.

  • در نهایت، شیف به تازگی در مورد بیت کوین و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال توییت می کند. او تنها کسی نیست که از سقوط کریپتوکارنسی خوشحال است