COTI Treasury برای تغییر بازی در استیکینگ کریپتو فعال می شود

طبق اطلاعیه ای که شبکه COTI در وبلاگ رسمی و کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است، یک محصول جدید به نام COTI Treasury را روانه بازار کرده است.

در هسته خود، COTI Treasury بزرگترین استخر نقدینگی اکوسیستم COTI است. هر دارنده COTI، رمز بومی اصلی اکوسیستم شبکه COTI، اکنون می‌تواند توکن‌های خود را برای هر دوره قفل کند: از روز تا ماه.

هنگامی که کل اکوسیستم هزینه پرداخت می کند، استخر رشد می کند: برخی از این هزینه ها به طور خودکار در این استخر نقدینگی توزیع می شود. به نوبه خود، COTI جمع آوری شده توسط استخر بین ارائه دهندگان نقدینگی مجدد توزیع می شود.

شهاف بار گفن، مدیر عامل COTI تاکید می کند که انتشار COTI خزانه داری نقطه عطفی بزرگ برای کل اکوسیستم COTI و جامعه جهانی آن است:

ما هیجان زده هستیم که با خزانه داری تازه راه اندازی شده خود فراتر از انتظارات هستیم. خزانه داری هر کاری را که در COTI انجام می دهیم به یک سیستم منسجم متصل می کند. تعهد ما این است که به رشد اکوسیستم از نظر خدمات، حجم و مشارکت ادامه دهیم تا بتوانیم پاداش‌های سودآوری را برای کاربران خود فراهم کنیم.

مکانیسم زنجیره متقاطع آزاد می شود

در مقایسه با مکانیسم Staking 3.0 که قبلاً فعال شده بود، COTI Treasury استراتژی‌های پاداش یکپارچه و سودآور را برای دارندگان رمزارز با سطوح مختلف تخصص تضمین می‌کند.

تیم شبکه COTI قصد دارد تعدادی ویژگی اضافی را منتشر کند: فرآیندهای خودکار، ماشین‌حساب‌های پاداش، هزینه‌های زنجیره‌ای متقابل و غیره.

این نسخه بخشی از برنامه انتقال شبکه COTI به سمت یک اکوسیستم DeFi نسل جدید است که دارای پروتکل‌های چند پلتفرمی برای تبادل، عملیات وام/قرض گرفتن، استیبل کوین و غیره است.