سیفو پس از شناسایی ماه گذشته به عنوان مایکل پاترین، یکی از بنیانگذاران صرافی دارایی های رمزنگاری شده کانادایی ناموفق Quadriga، از سرزمین عجایب خارج شد. سیفو، یک محکوم سابق که برای کلاهبرداری بانکی در ایالات متحده وقت گذاشته بود، در سرزمین عجایب به تخلف متهم نشده است.

طبق Etherscan، در حال حاضر 183 دارنده دلار Sifu در خارج از استخر Uniswap V3 وجود دارد. آدرسی که به Sifu پیوند داده شده است، sifu.eth ، 49500 توکن یا 4.95٪ از کل عرضه را در اختیار دارد.

یک کاربر چند روز پیش نزدیک به 500000 دلار برای خرید 4835 توکن Sifu خرج کرد و حدود 0.48٪ از کل عرضه را در اختیار دارد. به نظر می رسد آدرس مرتبط با Zachxbt، کارآگاه زنجیره ای مستعار که سیفو را فاش کرد، حدود 1000 دلار با خرید 10 توکن سیفو پرداخت کرده است.

سیفو در توییتی درباره خرید کنجکاو دشمنش به شوخی گفت: “او [Zachxbt] وقتی آن را می بیند چیزهای خوبی می داند.”

جزئیات مربوط به هدف یا عملکرد توکن همچنان نامشخص است. در زمان نگارش این مقاله، این توکن با 20 درصد افزایش نسبت به 24 ساعت گذشته در حجم کم، با 104.19 دلار معامله می شد. با این قیمت، ارزش کل ذخایر موجود سیفو از توکن بالغ بر 5.15 میلیون دلار است.

کاربران اساسا ETH خود را با $Sifu مبادله می کنند. این به این دلیل است که سیفو هنگام ارائه نقدینگی برای توکن خود در استخر Uniswap V3 هیچ اتریوم را واریز نکرد. وقتی در توییتر از او پرسیدند که روی چه پروژه ای کار می کند، سیفو پاسخ داد: “$Sifu.”

ممکن است سیفو پس از رای گیری از پروژه خود در سرزمین عجایب، به سراغ چیزهای دیگری رفته باشد، پروتکلی DeFi که او با دانیله سستاگالی، توسعه دهنده مشهوری که به خاطر محافظت از هویت سیفو مورد انتقاد قرار گرفته بود، پایه گذاری کرد. او پیشنهاد پیوستن مجدد به سرزمین عجایب را رد کرد.

سیفو افرادی را که دائماً گذشته تقلبی او را مطرح می‌کنند، به چالش می‌کشد تا در سرزمین عجایب “شواهدی دال بر گناه من ارائه دهند”. این میلیونر ارز دیجیتال معتقد است که “بدهی خود را به جامعه پرداخت کرده” و از کارهای گذشته خود “خیلی وقت پیش” رفته است.

اخیراً، سیفو شروع به نقدینگی چند میلیون دلاری ذخیره ETH خود از طریق سرویس اختلاط ارزهای دیجیتال Tornado Cash کرد که ردیابی آن را سخت‌تر کرد. سیفو گفت که از Tornado Cash برای “حریم خصوصی” استفاده کرده است، برخلاف پیشنهادهایی که او این کار را برای شستن وجوه “دزدیده شده” انجام می دهد.