رایان زهوری، موسس «اولین فروشگاه اپلیکیشن تسلا» کنسول تسلا در توییتی فاش کرد که سوپرشارژرهای جدید سانتا مونیکا تسلا باز شده و از قبل پر شده اند. در پاسخ به Zohoury، ماسک خاطرنشان کرد که او یک “سالن غذاخوری / تئاتر آینده نگرانه” برای منطقه هالیوود برنامه ریزی کرده است، قبل از اینکه اضافه کند که DOGE به عنوان یک روش پرداخت در دسترس خواهد بود.

توییت ماسک در ابتدا باعث سردرگمی شد و بیشتر مردم فکر می کردند که سوپرشارژر تازه افتتاح شده سانتا مونیکا در حال پذیرش پرداخت با ارز دیجیتال الهام گرفته از میم است. ظهوری بعداً در صحبت با یک خبرنگار توضیح داد که DOGE یک روش پرداخت در سوپرشارژر هالیوود برای غذا و نوشیدنی و همچنین کالا خواهد بود.

تسلا به‌طور مشخصی پرداخت‌های DOGE را برای کالا در وب‌سایت خود می‌پذیرد، زیرا محصولات خاصی مانند «سایبرسوت»، سگک کمربند «گیگا تگزاس» و چهارچرخ «سایبرکواد» برای بچه‌ها با ارز دیجیتال قیمت‌گذاری شده‌اند.

در صفحه پشتیبانی Dogecoin تسلا، این شرکت خاطرنشان می‌کند که مشتریانی که مقدار اشتباه DOGE را به آدرس آن ارسال می‌کنند، ممکن است سفارش‌های خود را لغو کنند، و اضافه می‌کند که اگر سفارشی در ارز دیجیتال بیش از حد پرداخت شود، «مبلغ اضافه پرداختی به نسخه اصلی بازپرداخت نخواهد شد. فرم پرداخت.”

این صفحه همچنین جزئیات تسلا را “نمی‌تواند پرداخت از چندین کیف پول برای یک سفارش را بپذیرد” و توضیح می‌دهد که زمانی که “سفری با استفاده از Dogecoin به عنوان روش پرداخت انجام شود، دیگر نمی‌توان آن را لغو کرد.”

ماسک یکی از حامیان معروف Dogecoin است که به همراه بیلی مارکوس، خالق ارز دیجیتال، مک دونالد را تحت فشار قرار دادند تا آن را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد. این غول فست فود به شوخی در رسانه های اجتماعی با “grimacecoin” واکنش نشان داد، اما پرداخت های DOGE را اضافه نکرد.

تسلا سال گذشته پس از سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری در این ارز دیجیتال پرچمدار، به طور خلاصه پرداخت بیت کوین را پذیرفت. این شرکت مدت کوتاهی پس از نگرانی های زیست محیطی بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت کنار گذاشت و از آن زمان پذیرش بیت کوین را دوباره شروع نکرده است.