به گفته یک تحلیلگر Crypto، بازگشت خریداران برای Solana ممکن است منجر به آزمایش مجدد یک مانع مهم در نمودار چهار ساعته شود. قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته 4.52 درصد کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت 111 دلار معامله می شود.

سولانا پس از صعود از پایین ترین سطح 80.83 دلار در 24 ژانویه، یک معکوس معکوس نسبت به کاهش کلی را تجربه کرد. با وجود این، صعود قابل توجه بود، اما با یک سد مقاومتی سفت در حدود 118 دلار متوقف شد و باعث عقب نشینی شد. برای رسیدن به 140 دلار، این تحلیلگر ارزهای دیجیتال معتقد است که SOL باید یک بسته پایدار بالاتر از این سطح مقاومت را چاپ کند.

اقدام قیمت سولانا

در سه روز معاملاتی گذشته، قیمت سولانا تحت فشار مثبت دائمی بوده است. در نتیجه، خریداران به تدریج SOL را به سمت بالا سوق می دهند. SOL اخیراً به بالاترین حد خود نزدیک به 121 دلار رسیده است و ضررهای سال تا به امروز آن را کاهش داده است.

شکستن سد 118 دلاری ممکن است منجر به سود بیشتر شود. این بار، سرمایه گذاران باید انتظار داشته باشند که قیمت سولانا از سد بعدی که در حال حاضر 140 دلار است، عبور کند و دوباره آزمایش کند. اگرچه به نظر می رسد سطح حمایت 110 دلار حفظ شده است، اما شکست می تواند منجر به آزمایش مجدد سطح 94 دلار شود.

سولانا در سال 2021 با سرعت تراکنش سریع و قیمت پایین خود همه را شگفت زده کرد. در نتیجه این امر، سولانا تقریباً یک شبه توانست به یکی از سازندگان اصلی پشتیبانی بلاک چین در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود. ارزش سولانا هزاران درصد افزایش یافت و آن را به 10 سکه برتر از نظر ارزش بازار سوق داد. شبکه سولانا برای همگام شدن با رشد سریع خود تلاش کرده است. این با قطعی های شبکه اخیر دیده شده است.