سناتور بیت کوین مراقب نامزدهای غیردوستانه رمزارز است

همانطور که توسط Decrypt که برای اولین بار این خبر را منتشر کرد، یک منبع در دفتر Lummis می گوید که دلایل او بر این باور است که رفتار غیرقانونی با موسسات مبتنی بر رمزنگاری در ایالت خود، وایومینگ، وجود دارد.

در همین حال، سناتور بیت کوین نه تنها با نامزدی پاول مخالف است. این منبع همچنان ادعا می کند که سناتور لومیس از همکاران جمهوری خواه خود نیز می خواهد که از نامزدی لیل برینارد نیز جلوگیری کنند. برینارد یکی دیگر از نامزدهای رئیس جمهور بایدن برای سمت های فدرال رزرو است.

شک و تردید لومیس ممکن است در نتیجه موسسات سپرده گذاری با هدف خاص یا SPDI ها باشد که به آنها گفته می شود. آنها نوع جدیدی از بانک‌های مبتنی بر رمزنگاری هستند که قانون‌گذاران وایومینگ مجوز عملیاتی ویژه‌ای را در سال گذشته به آن اعطا کردند.

دو شرکت مبتنی بر کریپتو که در سال 2020 مجوز دریافت کردند شامل کراکن صرافی و آوانتی – صادرکننده استیبل کوین است. با این حال، تصمیم فدرال رزرو برای تایید نکردن درخواست های آنها برای حساب های صادر شده توسط بانک مرکزی، جاه طلبی های بانکی آنها را متوقف کرده است.

او در مورد تأخیر فدرال رزرو در مقاله ویژه وال استریت ژورنال توسط لومیس در روز چهارشنبه، می گوید که این یک مانع عمدی و غیرقانونی است. او افزود که دلایل فدرال رزرو در بهترین حالت مبهم است. به گفته سناتور بیت کوین، لومیس ادعا کرد که نهادهای وایومینگ تمام شرایط لازم برای بانک بودن تحت قانون فدرال رزرو را برآورده کرده اند.

لومیس اصرار دارد که پاول و برینارد فقط از تعهدات قانونی خود در برخورد مستمر با SPDI اجتناب می کنند و مانند بسیاری دیگر از قانونگذاران ایالات متحده، او می خواهد بداند چرا.

آیا فشار Lummis می تواند بر تأیید پاول تأثیر بگذارد؟

از آنجایی که لومیس به اعمال فشار بیشتر بر همکارانش ادامه می دهد، میزان احتمالی که این فشار می تواند واقعاً بر روند تأیید پاول و برینارد تأثیر بگذارد، هنوز مشخص نیست.

اما با توجه به اینکه رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون، گزارش شده است که در این ماه در مورد این زوج رأی گیری کرده است، هر دوی آنها می توانند تأیید شوند.

همچنین، اکنون که برخی از دموکرات‌های مترقی – به ویژه الیزابت وارن – می‌گویند به پاول رای نمی‌دهند، احتمال یک رای محدود وجود دارد.