این پلتفرم به معنای واقعی کلمه مانند یک جمع کننده عمل می کند و NFT ها را از چندین بازار بر روی صفحه نمایش کاربران نمایش می دهد. این پلتفرم علاوه بر نمایش NFT، جزئیات مربوطه از جمله نام سازنده و ابرداده مربوط به بلاک چین را نیز نمایش می‌دهد. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند دارایی های ارزشمند NFT خود را با استفاده از این پلت فرم به نمایش بگذارند.

در نهایت، سامسونگ ادعا کرد که با استفاده از فناوری “کالیبراسیون هوشمند” که به طور خودکار تنظیمات تلویزیون را مطابق با مشخصات سازنده اصلی تنظیم می کند، صفحه نمایش با کیفیت را برای طیف متنوع NFT ها تضمین کرده است.

نقش صفحه نمایش در سال‌های اخیر با پیشرفت‌های فناوری و نحوه توزیع سرگرمی به‌طور چشمگیری تغییر کرده است. با مجموعه جدید محصولات خود، ما به مشتریان تجربه‌ای کاملاً فراگیر ویدیویی و صوتی ارائه می‌دهیم که بر اساس نیازهای آن‌ها قابل تنظیم است… فرقی نمی‌کند عاشق فیلم باشید، عاشق تلویزیون، گیمر یا حتی علاقه‌مند به هنر، سامسونگ پیشنهادات پیشرفته‌ای دارد که می‌تواند سایمون سونگ، معاون اجرایی و رئیس تیم فروش و بازاریابی کسب و کار ویژوال نمایشگر در سامسونگ، گفت:

سلطه NFT در سال 2021 تا سال 2022 گسترش می یابد

محبوبیت NFT در سال گذشته به پشت بام رسید و از همه روندهای چشم انداز Defi پیشی گرفت. طبق گزارش بازار NFT Chainalysis 2021، تقریباً 26.9 میلیارد دلار NFT در تمام بازارهای NFT معامله شد و تسلط فزاینده آن مشخص شد.

رسانه‌های اجتماعی و همچنین غول‌های نهادی به سمت ادغام NFT در سال 2022 کشیده می‌شوند. در اواخر سال گذشته، مدیر عامل اینستاگرام، آدام موسری، تأیید کرد که برترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی به طور فعال NFT‌ها را بررسی می‌کند. علاوه بر این، جسی پاول، مدیرعامل کراکن نیز تصمیم گرفت تا با وثیقه دادن به NFT ها، گامی رو به جلو بردارد. پنج صرافی مرکزی متمرکز کریپتو، کراکن راه اندازی آینده بازار NFT خود را اعلام کرد که وام های دارای وثیقه NFT را ارائه می دهد.

خلاصه

با شروع سال 2022، جنون غیرقابل تعویض توکن (NFT) همچنان ادامه دارد و غول های الکترونیکی جریان اصلی در حال حاضر روی واگن های پرطرفدار توکنیزه شده جهش کرده اند. امروز، شرکت الکترونیک چند ملیتی، سامسونگ “پلتفرم تجمع NFT” خود را معرفی کرد که توسط تلویزیون های هوشمند انحصاری خود پشتیبانی می شود. به گفته سامسونگ، کاربران می‌توانند NFT‌ها را از طریق مدل‌های MicroLed، Neo QLED و The Frame خود مرور و معامله کنند.