با همکاری پلتفرم آواتار سه بعدی ناور Zepeto، My House در نمایشگاه فناوری سالانه CES 2022 راه اندازی شد که در آن شرکت الکترونیک چندملیتی کره جنوبی برنامه های خود را برای نوآوری در برخی از محصولات فناوری خود و همچنین جذب مصرف کنندگان جوان تر توضیح داد.

به زودی، کاربران سامسونگ می توانند خانه های مجازی را از مبلمان، لوازم خانگی و سایر محصولات الکترونیکی تزئین و شخصی سازی کنند.

متاورس یک جهان آنلاین و سه بعدی است که از چندین فضای مجازی مختلف تشکیل شده است. کارشناسان فناوری این را «آینده اینترنت» با ارزش کل بازار نزدیک به 15 تریلیون دلار تا نوامبر 2021 می دانند.

Samsung My World: A Very, Very Fine House

خانه من با همکاری Zepeto، همتایان جوان پایه مشتریان خود، به ویژه نسل Z و جوانان هزاره را هدف قرار می دهد.

سامسونگ این پلتفرم را به‌عنوان «تجربه‌ای برای تزئین فضا» تعریف می‌کند که در آن کاربران اجازه دارند خانه‌های خود را با استفاده از محصولات مختلف که در قالب مجازی ارائه می‌شوند جمع‌آوری، ترتیب و تزئین کنند.

مطالب مرتبط | سامسونگ جدیدترین محصولی است که با افزودن سرویس کیف پول Ledger از Crypto استقبال کرده است

طبق گفته سامسونگ الکترونیکس، از زمانی که این برنامه در اپلیکیشن موبایل زپتو از طریق فروشگاه گوگل پلی راه اندازی شد، تعداد افرادی که از این اپلیکیشن استفاده کردند از مرز 4 میلیون نفر عبور کرد که بیشترین تعداد در میان سرویس های مشترک Zepeto است.

غول الکترونیکی در حال رقابت برای سرمایه گذاری در صنعت متاورس برای نوآوری در محصولات فعلی خود و ایجاد یک سیستم فناورانه در میان انواع لوازم خانگی خود است.

سامسونگ صراحتاً در برنامه‌های خود برای گسترش همکاری‌های خود با سایر صنایع برای رسیدن به شتاب سریع ارزهای دیجیتال و متاورس است.

Young-hee Lee، رئیس مرکز بازاریابی جهانی سامسونگ، گفت: «با موفقیت My House به عنوان پایه ما، ما به دنبال تعامل بیشتر با نسل هزاره و نسل Z از طریق بهینه‌سازی تجربه متاورس مشتریان هستیم».

در Decentraland، غول فناوری قبلاً یک نسخه مجازی از فروشگاه های 837 پرچمدار خود را که در خیابان واشنگتن 837 در منطقه Meatpacking شهر نیویورک، منهتن واقع شده اند، افتتاح کرده است. در همین حال، فروشگاه مجازی – با نام Samsung 837X – فقط برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود.

فروشگاه مجازی تجربه ماجراجویی های دیجیتالی را از طریق “Connectivity Theatre and Sustainability Forest” و یک مهمانی رقص زنده واقعیت ترکیبی به میزبانی DJ Gamma Vibes به کاربران ارائه می دهد.

سامسونگ در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه با The Block به اشتراک گذاشته شد، گفت: «این یکی از بزرگترین تصاحب زمین در تاریخ Decentraland است.