ریپل (XRP) پس از شکست گاوها از مقاومت 0.65 دلاری به طور مثبت در حال پیشرفت است. حرکت صعودی بسیار زیاد است زیرا بالاتر از میانگین های متحرک می شکند.

ریپل از اصلاح نزولی خارج شده و روند نزولی به پایان رسیده است. این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.89 دلار معامله می شود. اگر گاوها مقاومت حیاتی را در 1.00 دلار بشکنند، XRP/USD حرکت صعودی خود را از سر خواهد گرفت. XRP بالاترین قیمت های قبلی یعنی 1.20 و 1.30 دلار را دوباره به دست خواهد آورد. برعکس، اگر آلتکوین مقاومت را در 1.00 دلار به سمت بالا بشکند، خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا XRP را به سطح شکست 0.65 دلار برسانند. در این بین، حرکت صعودی احتمالاً با معامله XRP بالاتر از میانگین متحرک ادامه خواهد یافت.

تحلیل نشانگر ریپل

ریپل به سطح 74 در شاخص قدرت نسبی برای دوره 14 رسیده است. ارز دیجیتال به شدت در یک منطقه خرید بیش از حد است. این احتمال وجود دارد که XRP در سطح مقاومت اصلی 1.00 دلار رد شود. قیمت کریپتوکارنسی بالاتر از میانگین متحرکی است که آلتکوین را بالاتر می برد. علاوه بر این، قیمت XRP بر خط مقاومت کانال نزولی غلبه کرده است. این توضیح می دهد که روند نزولی به پایان رسیده است.

شاخص های فنی:  

سطوح مقاومت اصلی – 1.95 دلار و 2.0 دلار

سطوح پشتیبانی اصلی – 0.80 دلار و 0.60 دلار

حرکت بعدی ریپل چیست؟

XRP/USD روند صعودی ملایمی را از سر گرفته است. در 4 فوریه، مقاومت 0.65 دلار شکسته شد و به روند نزولی پایان داد. امروز، آلتکوین روند صعودی خود را از سر گرفت و حرکت مثبت جدیدی را آغاز کرد. با این حال، حرکت صعودی فعلی به منطقه خرید بیش از حد بازار رسیده است. 

سلب مسئولیت. این تحلیل و پیش‌بینی نظرات شخصی نویسنده است و توصیه‌ای برای خرید یا فروش ارز دیجیتال نیست و نباید به‌عنوان تأییدیه CoinIdol تلقی شود. خوانندگان باید قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهند 

لینک خبر


https://coinidol.com/ripple-target-1-00/