با شروع سال 2022، غول فناوری ریپل یک میلیارد توکن XRP دیگر را به عنوان بخشی از انتقال وجه برنامه ریزی شده منظم خود منتشر کرد.

سلب مسئولیت: نظر بیان شده در اینجا توصیه سرمایه گذاری نیست – فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. لزوماً منعکس کننده نظر U.Today نیست. هر سرمایه گذاری و همه معاملات مستلزم ریسک است، بنابراین شما همیشه باید قبل از تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که نمی توانید از دست بدهید، توصیه نمی کنیم.

ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert گزارش داده است که حدود ده ساعت پیش، در اول ژانویه 2022، غول فناوری Ripple دست خود را در جیب عمیق خود گذاشت تا یک میلیارد توکن XRP منتشر کند .

ریپل یک میلیارد XRP را باز می کند

این یک روش منظم است که در روز اول هر ماه انجام می شود. در چند سال گذشته، این عرضه ها در دو تراکنش انجام شده است که هر کدام 500 میلیون سکه را حمل می کنند.

این نسخه‌های امانی برنامه‌ریزی شده‌اند و از سال 2017 به‌طور خودکار انجام شده‌اند. برنامه این بود که به تدریج 55 میلیارد XRP از امان‌گذاری منتقل شود، بنابراین این انتقال‌های ماهانه احتمالاً امسال به پایان می‌رسد.

به عنوان یک قاعده، ریپل 800 میلیون یا 900 میلیون را به صورت امانی برمی‌گرداند و از بقیه برای پوشش هزینه‌های عملیاتی خود، ارسال به مشتریان و سایر مؤسسات مالی و همچنین پشتیبانی از نقدینگی سکه با ارسال XRP به صرافی‌های رمزنگاری استفاده می‌کند.

به طور کلی، میلیارد XRP منتشر شده برابر با 835،140،718 دلار در فیات است. زمانی که این نسخه‌های امانی تنها چهار سال پیش آغاز شد، بسیاری از اعضای جامعه XRP می‌ترسیدند که قیمت XRP را پایین بیاورند و حتی درخواستی را در Change.org شروع کردند تا از ریپل بخواهند قفل کردن سکه‌ها را متوقف کند. با این حال، اضافه کاری مشخص شد که این موارد منتشر شده به هیچ وجه بر قیمت تأثیر نمی گذارد.

r1

ریپل XRP را به راهرو ODL می فرستد، Btistamp تقریبا 200 میلیون XRP را جابجا می کند.

حدود چهارده ساعت پیش، Whale Alert نیز دو انتقال XRP را شناسایی کرد که هر کدام بیست میلیون سکه را حمل می کردند. اولین مورد توسط ریپل به پلتفرم ODL خود در فیلیپین – صرافی Coins.ph – از طریق یکی از کیف پول های اضافی آن ساخته شد. این یکی اغلب برای ارسال XRP به کیف پول های خارجی استفاده می شود.

با انتقال دوم، صرافی Bittrex مستقر در ایالات متحده، بیست میلیون XRP را به پلت فرم معاملاتی Bitstamp منتقل کرد. Bitstamp محل برگزاری ODL ریپل در اروپا است.

جدای از آن، در 31 دسامبر، همانطور که از داده های ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل XRP Bithomp مشخص است، یک تکه 177,149,680 XRP (به ارزش 149,186,270 دلار) توسط Bitstamp بین کیف پول های خود ارسال شد.

اقدام قیمت XRP

از زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال رتبه 8 XRP در تلاش برای بازیابی بالاتر از سطح 1 دلار است اما تا کنون در محدوده 0.084 دلار باقی مانده است. در 31 دسامبر، سکه برای مدت کوتاهی به سطح 0.8074 دلار سقوط کرد اما توانست منطقه 0.8489 دلار را پس بگیرد.