به گزارش Variety، این مشارکت به Hello Sunshine اجازه می‌دهد تا جهان WoW را به انواع مختلف مالکیت معنوی، از فیلم‌های بلند و تلویزیونی گرفته تا سریال‌های تلویزیونی غیرخطی و بدون فیلمنامه گسترش دهد.

World of Women در جولای 2021 با 10000 اثر اصلی تولید شده توسط خالقان زن راه اندازی شد و به سرعت تبدیل به یکی از رهبران در فضای NFT شد.

این مشارکت حرکت قدرتمند دیگری را در طول عمر و مفید بودن NFT ها به چشم انداز سرگرمی نشان می دهد، زیرا بحث های پیرامون مالکیت معنوی همچنان ادامه دارد.

ویترسپون به ورایتی گفت: «در حالی که فضای کریپتو و NFT عمدتاً تحت تسلط مردان است، رهبران الهام‌بخشی مانند World of Women وجود دارند که جوامع باورنکردنی را برای زنان در طول این تغییر عظیم رسانه‌ها و فناوری ایجاد می‌کنند.

«ما مفتخریم که با WoW همکاری می‌کنیم تا دنیای شخصیت‌های آن‌ها را گسترش دهیم و محتوای نوآورانه‌ای با متن و بدون فیلمنامه تولید کنیم. ما مشتاقانه منتظر تعامل با جامعه قابل توجه WoW در هر مرحله از این همکاری هستیم و فرصت هایی را برای دارندگان WoW ایجاد می کنیم تا با Hello Sunshine در تبدیل هنر WoW به داستان های قدرتمند همکاری کنند.

ویترسپون، که صدای فعالی در جامعه بود، از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود، به‌ویژه در فضاهای توییتر برای کمک به بیان اهمیت پروژه‌های تحت رهبری زنان، و همچنین احتمالات متاورس، استفاده کرده است.

در اوایل این ماه، Coinbase NFT برای #BUIDLCrypto Space با حضور ویترسپون، لیزا مایر (زیبای رئیس)، بتی (ددفلاز)، نایلا هیز (خانم‌های گردن بلند) – به میزبانی کلاب‌هاوس و نماد Web3، نیکول بهنام، وارد توییتر شد.

بهنام، بنیانگذار Beyond Media، به سازماندهی و خدمت به عنوان صدایی قدرتمند برای زنان در وب 3 و کریپتو کمک کرده است و از جامعه، یکپارچگی و مشارکت در این فضا حمایت می کند.

WoW و Hello Sunshine هر دو علاقه متقابل به تبلیغ آثار هنرمندان و نویسندگان زن دارند، با WoW اسطوره صنعت Guy Oseary، که مشتریانش همچنین شامل Bored Ape Yacht Club (BAYC)، مدونا، و U2 هستند.

یام کرکای، یکی از بنیانگذاران و هنرمند دنیای زنان گفت: «Hello Sunshine روایت زنان در هالیوود را تغییر داده است و ما می‌دانیم که آنها می‌توانند نقش مهمی در شکل‌دهی روایت برای زنان در فضای NFT ایفا کنند. “به عنوان یک هنرمند، این قلمرو جدید برای من است و نمی توانستم شریک بهتری را برای گسترش ارزش های اصلی اخلاق جامعه زیبای ما از طریق داستان سرایی به روش های جدید و مبتکرانه تصور کنم.”

در نهایت WoW و Hello Sunshine قصد دارند یک رویداد زنده مشترک با سایر پروژه‌های NFT تحت رهبری زنان راه‌اندازی کنند تا به آموزش زنان در مورد Web3 کمک کنند.