اصلاح بازار ارزهای دیجیتال با از دست دادن سریع ارزش سکه‌های موجود در بازار ادامه دارد. بیت کوین با افت 8 درصدی معامله می شود و اتریوم 6.5 درصد کاهش یافته است. آلتکوین های کوچکتر مانند Doge  و Shiba با حدود 10 درصد ضرر معامله می شوند، اما رقیب اصلی آنها، FLOKI، اکنون 33 درصد افزایش یافته است.

سوخت پمپ

در حالی که اصلاحات فعلی بازار بیشتر فنی است، سوخت پمپ فلوکی بر اساس اعلام  شراکت با کرالا بلسترز اف سی، که یکی از محبوب ترین باشگاه های فوتبال در هند است، است.

پیش از این، U.Today گزارش داده بود  که داده‌های پس‌زمینه بازار و روی زنجیره فلوکی بدون هیچ معامله بزرگی خنثی می‌ماند و تعداد نهنگ‌هایی که سکه الهام گرفته از ایلان ماسک را نگه می‌دارند به شدت کاهش می‌یابد.

اگرچه پمپ اولیه می‌توانست به دلیل اعلام بزرگ شروع به کار کند، اما توکن پس از چند ساعت چند درصد افزایش یافت، که نشان می‌دهد افزایش قیمت فعلی نیز با افزایش علاقه گمانه‌زنی همراه است.

اکشن قیمت فلوکی اینو

طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان انتشار، Floki در نزدیکترین مقاومت 0.00021 دلار تثبیت می شود و حجم معاملات آن نیز 76 درصد افزایش یافته است. متأسفانه نمی توان حجم توکن را به درستی ردیابی کرد زیرا توکن بیشتر از طریق قراردادهای مبادله معامله می شود.

NEMODAR

فلوکی با 35 درصد رشد روزانه معامله می شود که سه روز متوالی منفی گذشته را نادیده گرفته استدر حال حاضر، Floki در سطوح پایان اکتبر معامله می‌شود و پس از آن 100 درصد دیگرپامپ کرد تا به ATH فعلی خود برسد.

لینک خبر:

https://u.today/shiba-inu-competitor-floki-spikes-by-33-while-altcoins-are-continuously-dipping