رسانه‌های کره‌جنوبی از رئیس‌جمهور منتخب کشور انتظار دارند که محدودیت مالیاتی کریپتو را افزایش دهد تا یکنواختی را با معامله‌گران بازار سهام تحمیل کند – و با سیاست‌های طرفدار کریپتو به سمت ناشناخته‌ها وارد شود. با این حال، این به احتمال زیاد منجر به مقررات بیشتر به جای رویکرد آزادسازی می شود.

همانطور که گزارش شده است ، نامزد اصلی اپوزیسیون و یون سوک یول، دادستان کل سابق، اوایل این هفته در یک انتخابات سراسری رقابتی نزدیک به قدرت رسید و نزدیکترین رقیب خود را با اختلاف کمتر از یک درصد شکست داد. هر دو نامزد در تلاش برای به دست آوردن آرای شهروندان جوان، مجموعه ای از مانیفست های طرفدار رمزارز را وعده داده بودند.

اما سوال بزرگ برای اکثر معامله گران ارزهای دیجیتال این است – وقتی یون در ماه می قدرت را در دست گرفت – آیا او به این وعده ها عمل خواهد کرد؟

اطلاعات کمی در مورد یون به عنوان یک شخصیت سیاسی وجود دارد. او به عنوان یک دادستان حرفه ای، تنها کمتر از یک سال پیش برنامه های خود را برای تبدیل شدن به یک سیاستمدار اعلام کرد و پیش از این هرگز برای هیچ مقام سیاسی دیگری شرکت نکرده بود.

اما رسانه‌های کره جنوبی، مانند یونهاپ و نیوز 1 ، و همچنین مانی تودی و هانگوک کیونگجه، نظرات و بیانیه‌های رئیس‌جمهور منتخب در مورد ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار دادند و نقل قول‌هایی را از خودی‌های صنعت که تلاش کردند به آینده کریپتو زیر نظر داشته باشند، ارائه کردند

لینک خبر

https://cryptonews.com/news/south-koreas-next-president-might-create-parity-for-crypto-stock-market-traders.htm