معامله‌گر روز دیو پورتنوی پس از فراز و نشیب‌هایش با رمزارز پیشرو، ۲۹ بیت‌کوین در حال خرید است.

در آگوست 2020، تاجر سهام و بنیانگذار وبلاگ Barstool Sports، دیو پورتنوی، به دنبال کنندگان توییتر خود گفت که در حال حاضر مالک «بیت کوین صفر» است. معامله گر روز در آن زمان نوشت: “من منتظر می مانم و تماشا می کنم.” من 25 هزار از دست دادم. درست مانند بازار سهام، مغزم زمان برد تا آن را بفهمم. من این را می دانم. مارین های لینک ضعیف هستند و گل های ارکیده در دنیای کریپتو می میرند. پورتنوی افزود: ممکن است کارم تمام شود یا نباشد. در اوایل روز، پورتنوی از بازارهای ارزهای دیجیتال بسیار عصبانی به نظر می رسید و در ویدئویی تاکید کرد:

این بیت کوین – من اصلا به این بازار اعتماد ندارم. ممکن است تا پایان امروز از آن خارج شوم و دیگر برنگردم.

بنیانگذار وبلاگ Barstool Sports اخیراً زمانی وارد یک موقعیت BTC شده بود که پس از شنیدن اینکه تسلا در آوریل 2021 مقداری بیت کوین فروخته است، مقداری بیت کوین (DOGE) را فروخت. پورتنوی در آن زمان گفت: “من صاحب 1 بیت کوین هستم.” . اکنون به نظر می رسد پس از کاهش بیش از 40 درصدی بیت کوین (BTC) از 10 نوامبر 2021، بالاترین قیمت، بیت کوین قیمت مناسبی برای ذائقه پورتنوی دارد. موسس وبلاگ Barstool Sports در توییتی نوشت:

امروز 29 بیت کوین خریدم.

وبلاگ نویس Barstool می نویسد: «پارابولیک دیو» با ارزش «میلی جالب» بیت کوین بازمی گردد.

مدیر عامل Microstrategy مایکل سایلر به توییت پورتنوی پاسخ داد و گفت: به تیم بیت کوین خوش آمدید. این خرید در وبلاگ Barstool Sports در پستی به نام “Davey Crypto Just a Bought a Million Bucks of Bitcoin” توسط وبلاگ نویس Nate منتشر شد. نیت نوشت: «فکر می‌کردم این آخرین باری بود که از Parabolic Dave می‌دیدیم. و سپس امروز بین بالشتک های مبل خود دست کرد و 29 [بیت کوین] خرید. یک میلی گرم. تنها چیزی که لازم بود این بود که یک مدرسه قدیمی Barstool از دختران بدجنس لجن می زد و یک دستور جانبی از اسمیتی و دیو دوباره وارد عمل شد. عاشقشم.”

توییت موسس وبلاگ Barstool Sports در مورد خرید 29 بیت کوین به ازای یک میلیون دلار در توییتر بسیار محبوب بود و در زمان نوشتن بیش از 32000 لایک و بیش از 2000 ریتوییت دریافت کرد. بسیاری از حامیان بیت کوین از بازگشت پورتنوی به جمع استقبال کردند و از تصمیم او برای خرج کردن یک میلیون دلار برای دارایی رمزنگاری پیشرو حمایت کردند.

29 BTC، وبلاگ Barstool Sports، موسس وبلاگ Barstool Sports، رئیس وبلاگ Barstool Sports، بیت کوین، بیت کوین (BTC)، خرید بیت کوین، خرید btc، میلیون جالب، دیو پورتنو، دیو پورتنو بیت کوین، معامله گر روز، مایکل سایلور، مدیر عامل میکرواستراتژی، میلیون ، میلیون دلار، دیو سهمی

نظر شما در مورد این که دیو پورتنوی 29 بیت کوین را به قیمت یک میلیون دلار بخرد چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.