شبکه دیویژن قرار است دومین فروش زمین خود را برگزار کند. این در پشت اولین دور فروش باورنکردنی است که حجم آن به 10 میلیون دلار می رسید. در حال حاضر، NFT های فروخته شده در اولین فروش بیش از چهار برابر ارزش اولیه خود در گردش هستند. فروش دوم، که قرار است در 27 ژانویه برگزار شود، انتظار می رود که با پیش بینی هایی که در حال حاضر در جامعه در حال رشد است، به خوبی انجام شود.

شبکه دیویژن اعلام کرد که دومین فروش LAND در سراسر 3 و 4 متا سیتی در صف 10 شهر خواهد بود. متا سیتی های موجود در این فروش، متا سیتی های توکیو و لندن هستند که کاربران می توانند محتوای خود را در متاورس ایجاد و نمایش دهند.

LAND NFT هایی که در این فروش وجود دارند در شبکه Polygon Mainnet ضرب خواهند شد. این با اولین فروش LAND متفاوت است زیرا فقط در بلاک چین BSC در دسترس بود. LAND NFT از دومین فروش با استانداردهای ERC-721 در شبکه Polygon سازگار خواهد بود.

دومین فروش Dvision Network LAND در دو پلتفرم برگزار خواهد شد. کاربران می توانند زمین را از بازار Dvision و همچنین بازار پیشرو NFT، OpenSea، خریداری کنند. این امر برای باز کردن متاورس Dvision به روی مجموعه گسترده تری از کاربران است که می توانند LAND NFT ها را در پلتفرمی که با آن راحت تر هستند خریداری کنند.

پرداخت برای NFT های LAND با استفاده از رمز بومی Polygon، MATIC انجام می شود. این توکن در هر دو بازار پذیرفته می شود تا یکنواختی در همه زمینه ها حفظ شود.

در مجموع 4651 قطعه زمین در فروش دوم فروخته خواهد شد. با 2329 LAND NFT که در بازار دیویژن و 2322 در OpenSea برنامه ریزی شده است به دو قسمت تقسیم شود.

هزینه هر بسته 120 دلار خواهد بود. شبکه دیویژن گفته است که در هر فروش بعدی زمین، تعداد زیادی با 20 درصد افزایش نسبت به فروش قبلی به فروش می رسد.

شبکه دیویژن برنامه کمک مالی را اعلام کرد

Dvision راه اندازی برنامه Polygon Partner LAND NFT Grant را اعلام کرده است. این برنامه به Dvision اجازه می دهد تا پروژه های پیشرو را در metaverse ببرد. پروژه ها NFT های LAND ارائه خواهند شد تا بتوانند شروع به ایجاد و قرار دادن محتوا در متاورس کنند.

بخش 20 درصد از کل عرضه LAND NFT را با استراتژی خود برای ترویج رشد متاورس به اشتراک گذاشته است. مجموع NFT های LAND در متاورس Dvision به تقسیم 40-40-20 تقسیم می شوند. 40٪ در فروش LAND فروخته می شود، 40٪ به بازی بازی برای کسب درآمد اختصاص می یابد، و 20٪ آخر به رویکرد نوآورانه آن برای بازاریابی و اجرای پروژه های جدید اختصاص می یابد.

پروژه‌هایی که به برنامه کمک مالی Dvision راه پیدا می‌کنند، می‌توانند بازی‌ها را توسعه دهند، NFTs و محصولات Web 3.0 و همچنین چندین محتوای ارزشمند را در metaverse Dvision ایجاد کنند. LAND NFT برای ایجاد ارزش در متاورس استفاده خواهد شد و باعث توسعه موارد استفاده سودآور خواهد شد.