مبارزه برای به رسمیت شناختن بیت کوین در بازار به عنوان ارز اصلی در ایالات متحده و سراسر جهان، حداقل از نظر اعداد، از قبل سابقه دارد. دلار طی پنج سال گذشته 97 درصد (97.58 درصد از روز چهارشنبه) از قدرت خرید خود در برابر بیت کوین را از دست داده است و به 0.000024 رسیده است. 

این نتیجه خیره‌کننده به گذشته‌های دور بازمی‌گردد و حداقل دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا این شکاف بسیار زیاد شده است، و هر دو برای درک مقیاس دستاورد ارز مجازی کلیدی هستند. 

در 50 سال گذشته، CPI، که فقط یک دشمن اخیر نیست، بلکه یک مشکل تکراری در امور مالی و اقتصاد واقعی است، ارزش دلار را تا 85 درصد در برابر BTC کاهش داده است.

واحد پول مجازی که 42 درصد از کل دارایی ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد، ماهیت کاهش‌دهنده دارد ، به این معنی که هر دو سال یک‌بار اصلاحاتی را به این معنا اعمال می‌کند تا چیزی نتواند ارزش آن را کاهش دهد. 

به همین دلیل است که بیت کوین به عنوان یک دارایی امن در نظر گرفته می شود و حتی با طلا در این جایگاه رقابت می کند، البته با تفاوت هایی (فرارتر از مواد معدنی، روابط قدرت و غیره). 

هر کسی که سرمایه ای را در بیت کوین وارد می کند، در ارزی سرمایه گذاری می کند که ارزش آن در طول زمان بالا باقی مانده و در دراز مدت رشد می کند، بنابراین خرید یک واحد واحد که امروز 43000 دلار است آسان نیست و معمولاً کسری از ارز خریداری می شود. تا با سهولت بیشتری وارد این سرمایه گذاری شوید. 

دلار سیاست های پولی فدرال رزرو را کاهش می دهد.

مشکلات دلار آمریکا

اجازه دهید به دیگر مانع اصلی دلار نیز نگاه کنیم.

دلار آمریکا از سیاست های پولی فدرال رزرو آسیب می بیند و تحت تاثیر قرار می گیرد . 

در واقع، بانک مرکزی آمریکا در مواجهه با همه‌گیری کرونا c19 در نتیجه انقباض اقتصادی، حجم عظیمی از نقدینگی منتشر کرد و همین کار را برای بحران سال 2008 در تداوم تغییرات نرخ برنامه‌ریزی شده برای سال جاری، به شدت انجام داد. کاهش ارزش دلار نسبت به گذشته 

در سال 2022، فدرال رزرو با دشمن همه (از جمله ارزهای دیجیتال از برخی جهات) مواجه است: تورم . 

از دست دادن قدرت خرید خانوارهای آمریکایی با افزایش نرخ ها مقابله خواهد کرد ، یا امید می رود. 

هفت افزایش نرخ برای امسال برنامه ریزی شده است که در طول سال از مارس شروع می شود و انتظار می رود 0.5 باشد. 

بیت کوین امروز دارای ارزش کل بازار 831.5 میلیارد دلار است و یک ساتوشی (واحد اندازه گیری که قیمت بیت کوین را بر حسب دلار در هر 100،000،000 محاسبه می کند و کمک می کند تا ایده ای از ترتیب بزرگی در این زمینه بدست آورید) اکنون 75.24 درصد بیشتر از ارزش دارد. دو سال پیش. 

این بدان معناست که اگر ده سال پیش با یک دلار می توانستیم 10656 ساتوشی بخریم امروز فقط می توانستیم 2638 بخریم.