دعوای تاریخی XRP اکنون در تقاطع ورود به یک توافق یا تمدید پرونده برای شش ماه دیگر قرار دارد. با توجه به تقویم انحصاری دادخواست XRP ارائه شده توسط جیمز کی فیلان، بدیهی است که ضرب الاجل های آینده نگرانی شدیدی را برای SEC ایجاد می کند و ممکن است شاکی را بیشتر به سمت یک توافق بالقوه سوق دهد.

شکایت XRP به نفع ریپل است

تا ماه آینده، کمیسیون توسط دادگاه مجبور به کشف و پاسخگویی به مواضع متعددی است که طبق ادعای شاکی، در دعوای XRP به عنوان مواضع “بی ربط” مطرح شده بود. تاثیرگذارترین این مهلت‌های آتی ماه گذشته تعیین شد، جایی که دادگاه به ترتیب جنبه‌های خاصی از دو درخواست را برای هر دو طرف رد کرد. اول، درخواست متهمان برای وادار کردن SEC به ارائه پاسخ های بازجویی، در رابطه با تئوری برنامه کاربردی تست هاوی SEC بود. علاوه بر این، درخواست دوم، درخواست شاکی برای درخواست یک دستور حمایتی تحت FRCP 26(c)(1) بود که شاکی را از هر گونه تعهدی برای پاسخ به 29947 درخواست پذیرش (RFAs) رها می کرد.

قاضی نتبرن بخشی از حکم حمایتی SEC را به جای ماهیت سنگین درخواست متهم اعطا کرد. با این حال، قاضی به تلاش‌های حیله‌گرانه ریپل اشاره کرد که عمداً یک خط مشخص از سؤالات را به طور غیرواقعی گسترده می‌کند، بنابراین دادگاه به راحتی درخواست‌های دیگر را اجابت می‌کند. قاضی خاطرنشان کرد که «سخت است که این شیرین کاری را چیزی بیشتر از تئاتر در نظر بگیریم» در مورد 28849 RFA گسترده متهمان، که بیشتر از شاکی به دلایل سنگین حمایت می کند. با این وجود، ریپل با قلاب یا کلاهبردار، اکنون موقعیت غالب در دادخواست را اشغال کرده است. اگر SEC با ارائه شفافیت قانونی در مورد وضعیت XRP موافقت کند، جامعه به دنبال حل و فصلی است که تنها چند هفته دیگر فاصله دارد.

روند صعودی پایدار XRP

احساسات بازار نسبت به اخبار تسویه XRP به وضوح مثبت به نظر می رسد زیرا توکن به طور پیوسته در طول روند صعودی به رنگ سبز افزایش می یابد. XRP ریپل ممکن است در چندین صرافی منجمد شده باشد، اما با وجود آن، ارزش سکه در هفته گذشته بیش از 18 درصد افزایش یافته است، با قیمت 1.29 دلار و ارزش بازار بیش از 60 میلیارد دلار در زمان گزارش.