به نظر می‌رسد توکن‌های متاورس و توکن‌های بازی، روند جدید بعدی در بازار ارزهای دیجیتال هستند و در حال حاضر ارزش خود را در حمام خون فعلی ثابت کرده‌اند. دو پروژه متاورس همراه با توکن‌های بازی که طی چند هفته گذشته به دلیل ورود سرمایه‌های تازه به سرفصل خبرها تبدیل شده‌اند شامل Sandbox (SAND) و Decentraland (MANA)، Yield Guild Games (YCC) و Axie Infinity (AXS) هستند. دیروز همه متاورس ها و توکن های geming از روندهای بازار برای تنظیم ATH های جدید سرپیچی کردند.

SAND دلار از پایین ترین سطح روزانه 3.96 دلار افزایش یافت تا ATH جدید 4.68 دلار را با افزایش 15 درصدی در روزی که بیشتر توکن های دیگر با رنگ قرمز معامله می کردند، تعیین کرد. افزایش قیمت در توکن Sandbox همچنین به راه اندازی متاورس آینده برای پروژه برنامه ریزی شده برای 29 نوامبر نسبت داده می شود. پس از 4 سال توسعه، پروژه تا پایان نوامبر فعال خواهد شد.

به طور مشابه، Decentaland (MANA) نیز با افزایش 15 درصدی در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح هفتگی جدید 4.31 دلار رسید. توکن متاورس از پایین ترین سطح روزانه 3.34 به بالاترین هفتگی جدید رسید و در حال حاضر فقط 13 درصد زیر ATH 4.61 دلار است.

آیا توکن‌های متورس در میان تسلط نزولی غافلگیرکننده خواهند بود؟

در حال حاضر، هم بازار بازی NFT و هم توکن‌های Metaverse ثابت کرده‌اند که بیشترین تقاضای استفاده از کریپتو را دارند. این موضوع از حرکت قیمت در برابر گرایش های بازار نیز مشهود است. در حالی که شیدایی NFT قبلاً به بازار کریپتو وارد شده است، شور و هیجان در اطراف Metaverse به تازگی در حال اوج گیری است و ممکن است بدون توجه به روند بازار همچنان به اوج خود ادامه دهد.

خلاصه

بازار کریپتو در چند هفته گذشته اکثر سودهای خود را از اکتبر از دست داده است و نوامبر نزولی شده است. اکثر ارزهای دیجیتال شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و چندین آلتکوین دیگر دو رقمی از دست داده اند. با این حال، در میان ترس فزاینده در میان سرمایه‌گذاران، یک دسته از توکن‌های رمزنگاری وجود دارد که روندهای فعلی بازار را به چالش می‌کشند. این توکن‌های رمزنگاری نه تنها به رنگ سبز معامله می‌شوند، بلکه رکوردهای جدیدی را به ثبت می‌رسانند.