طبق یک اعلامیه، دارندگان DOGE می توانند تا 0.5٪ APY در نوع خود کسب کنند.

جزئیات اعلامیه سلسیوس مبنی بر اینکه دارندگان DOGE می‌توانند، در صورت تمایل، تصمیم بگیرند که به توکن CEL اصلی این پلتفرم علاقه مند شوند. اگر این کار را انجام دهند، جوایز برای کاربران واجد شرایط با وضعیت پلاتینیوم در پلتفرم می‌تواند تا 0.63 درصد افزایش یابد.

طبق صفحات پشتیبانی این شرکت، داشتن وضعیت پلاتینیوم در درجه سانتیگراد، به این معنی است که کاربران حداقل 25 درصد از نمونه کارها خود را در توکن های CEL دارند. شایان ذکر است که پاداش درآمد در CEL در ایالات متحده در دسترس نیست، صفحه پشتیبانی اضافه می کند.

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد که پذیرش Dogecoin در چند هفته گذشته پس از اینکه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا – یکی از حامیان مشهور DOGE – از مک‌دونالدز برای پذیرش پرداخت‌ها با ارز دیجیتال الهام‌گرفته از میم‌ها تحت فشار قرار داد و گفت که اگر روزه بگیرد، یک وعده غذایی شاد در تلویزیون می‌خورد، رو به افزایش است. غول غذا DOGE را گرفت.

بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin، از فشار ماسک حمایت کرد، اگرچه مک‌دونالدز در پاسخ به شوخی گفت تسلا ابتدا باید «grimacecoin» را بپذیرد، حرکتی که منجر به افزایش قیمت چندین گریماس کوین جعلی شد.

رقیب فست فود زنجیره‌ای MrBeast Burger، یک زنجیره فست‌فود آمریکایی که فقط برای تحویل کالا است که توسط شخصیت اینترنتی جیمی دونالدسون (با نام مستعار MrBeast) تأسیس شده است، در توییتی در ایلان ماسک گفت که در صورت دریافت بازتوییت، روی پذیرش DOGE کار خواهد کرد.

شبکه سلسیوس خود یک وام دهنده معروف ارزهای دیجیتال است که در سال 2017 تأسیس شد. مدیر عامل آن، الکس ماشینسکی، در گذشته پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین به 160000 دلار افزایش خواهد یافت.