جاستین سان فاش کرد که مناقصه مخفی بوده است.

این مرد 31 ساله خود را به عنوان مناقصه 28 میلیون دلاری ناشناس معرفی کرده است که در اولین ماموریت خدمه Blue Origin در ماه جولای بلیت برنده شد، اما به دلیل مشکل برنامه ریزی مجبور به برنامه ریزی مجدد شد. به گفته شرکت فضای تجاری خصوصی بزوس، پیشنهاد دهنده نامشخص در سفری در آینده پرواز خواهد کرد.

“من شش ماه پیش در حراج برنده شدم اما راه اندازی را از دست دادم. با این حال، این مانع عشق من به فضا نشد.» سان در توییتی نوشت.

بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که این خبر را اعلام کنم و این فرصت را به سفری با پنج جنگجو دیگر به فضا تبدیل کنم، زیرا معتقدم که فضا متعلق به همه است!

با پرتاب، خالق ترون به گروه منتخبی از گردشگران فضایی خواهد پیوست. سان گفت که این فرصتی برای تحقق یک رویای بلندمدت و به اشتراک گذاشتن لذت با پنج «جنگجوی فضایی» از طریق کمپین جدید «دریای ستارگان» در مجموعه‌ای از توییت‌ها بود.

(1/12) 6 ماه پیش، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در حراج اولین عرضه Blue Origin برنده شدم! امروز اعلام می‌کنم که کمپین «دریای ستارگان» را راه‌اندازی می‌کنم که در سال 2022، 5 جنگجو را برای کاوش در فضا با من انتخاب می‌کند!

سان که در چین به دنیا آمده بود، اخیراً از سمت مدیرعاملی Tron، شبکه ارزهای دیجیتال که او تأسیس کرده بود، کنار رفت. او هفته گذشته انتصاب خود را به عنوان نماینده گرانادا در سازمان تجارت جهانی در ژنو اعلام کرد. Sun پرچم کشور کارائیب را که اکنون با او در سفر خود به مدار اقامت دارد، خواهد برد.

سان در توییتر اضافه کرد که این پنج نفر را به عنوان بخشی از کمپینی به نام Sea of Stars انتخاب خواهد کرد

به گفته سان، یکی از اعضای جامعه TRON DAO، سرمایه‌گذاران بلندمدت ارزهای دیجیتال مختلف، و دیگر رهبران مد، فناوری و کارآفرینی، در میان پنج نفری خواهند بود که Sun در ماه‌های آینده نام خواهد برد.

یوساکو مائزاوا، میلیونر ژاپنی، به تازگی پس از یک سفر 12 روزه به فضا به زمین بازگشت و او را به جدیدترین فردی تبدیل کرد که از طریق تجارت فضایی تجاری که توسط میلیاردرهایی مانند جف بزوس، ریچارد برانسون و ایلان ماسک به فضا پرواز کرده است.

سان در نتیجه مشارکت او در ارزهای دیجیتال و یک سری رقابت‌های مناقصه با مشخصات بالا به شهرت رسید. او در سال 2019 در حراجی با وارن بافت برنده شد، اما جلسه پس از آن به تعویق افتاد که او در پلت فرم رسانه اجتماعی چینی Weibo به دلیل بازاریابی «بیش از حد» قرار ملاقات با یکی از ثروتمندترین افراد آمریکا تحت فشار قرار گرفت تا عذرخواهی کند. او همچنین پیشنهادی برای توکن غیرقابل تعویض هنرمند Beeple و اولین توییت جک دورسی از بنیانگذاران شرکت توییتر ارائه کرد، اما در هر دو مورد بیشتر از این توکن بود.