Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل شرکت Changpeng “CZ” Zhao در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت: بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، قصد دارد شرکت های بیشتری را در صنایع غیر رمزنگاری بخرد تا بتواند جذابیت دارایی های دیجیتال را گسترش دهد.

ژائو گفت: «ما می‌خواهیم یک یا دو هدف را در هر بخش اقتصادی شناسایی و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم و سعی کنیم آن‌ها را وارد ارزهای دیجیتال کنیم. استراتژی در مورد بزرگتر کردن صنعت کریپتو است.

در ماه فوریه، بایننس 200 میلیون دلار در فوربس، نشریه آمریکایی که به دنبال عرضه در بورس نیویورک است، سرمایه گذاری کرد.

این شرکت همچنین روی دارایی‌های کریپتو هزینه کرده است و واحد Bifinity این هفته 36 میلیون دلار از طریق وامی که می‌تواند به سهام سهام تبدیل شود به Eqonex وام داده است. Eqonex مادر Digivault است، که سال گذشته به اولین شرکت نگهبانی رمزارز تبدیل شد که تأییدیه نظارتی را از اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) دریافت کرد. FCA نسبت به این ترتیب ابراز نگرانی کرد.

FCA همچنین نسبت به دسترسی بایننس به سرویس پرداخت سریع تر بریتانیا از طریق توافق با گروه پرداخت Paysafe در ماه فوریه ابراز نگرانی کرد.

این صرافی پس از انتقاد شدید از سوی رگولاتورها در سراسر جهان در سال گذشته، کارکنان خود را برای رعایت مقررات استخدام کرده است. FT گفت که اکنون 70 نفر را در بریتانیا استخدام می کند که بسیاری از آنها در نقش های نظارتی هستند.