دیتزه بیش از 30 سال تجربه در صنعت مالی دارد، کار خود را به عنوان یک تحلیلگر مالی در گلدمن ساکس آغاز کرد و اخیراً نظارت بر صندوق موقوفه دانشگاه براون که تا ژوئن 2021 بالغ بر 6.9 میلیارد دلار بود. او همچنین قبلاً مدیر عامل سرمایه گذاری Fortress بود. به گفته LinkedIn خود، گروه، جایی که او بر روی “مدیریت دارایی اوراق بهادار با پشتوانه دارایی و فرصت های اعتباری مضطرب” تمرکز کرد.

نووگراتز در مصاحبه با بلومبرگ که اولین بار این خبر را گزارش کرد، گفت: “من او را باهوش، کنجکاو می دانم، او فضای ما را درک می کند، فکر می کنم او یک رهبر فکری در فضای وقف است.” “من فکر می کنم او به ما در اعتبار بخشیدن به فضای وقف کمک می کند.”

بر اساس گزارش وقف براون در ژوئن 2021، این صندوق بازده سالانه 51.5 درصد یا بازده سرمایه گذاری 2.4 میلیارد دلاری را تجربه کرد، اگرچه این گزارش به میزان سرمایه گذاری ها اشاره نمی کند. “این بزرگترین سود از نظر دلاری در تاریخ است. وقف، که برای مجموعه‌ای از سرمایه که در طول زمان مدیریت می‌شود، طبیعی است.»

دیتز به بلومبرگ گفت: «ارزش من برای گلکسی فقط ارائه دیدگاه سرمایه گذار نهادی است. «یک وقف یا مؤسسه دیگر از گلکسی چه می‌خواهد؟ من می توانم این دیدگاه را ارائه دهم.»