تعداد جستجوها برای خریدهای آنلاین بیش از 42 درصد افزایش یافته است.

کاربران از مزایای فناوری و اپلیکیشن ها استفاده می کنند.

بر اساس گزارش سال جستجوی 2021 گوگل: جستجوی فردای ویتنام، ویتنامی ها برای استفاده از سرعت، راحتی و قیمت پایین ارائه شده توسط دنیای آنلاین، از خرید تا خدمات، سبک زندگی دیجیتالی را انتخاب می کنند.

این تحقیق از داده های جستجوی ناشناس برای تعیین مهم ترین روندهای مصرف کننده استفاده می کند که در هدایت استراتژی های بازاریابی سازمان ها در آینده مفید خواهد بود.

خرید آنلاین در حال افزایش

جستجوی Google به ابزاری حیاتی در مورد فعالیت‌های روزمره افراد در طول همه‌گیری تبدیل شده است. تعداد کلی درخواست ها در سال 2021 نسبت به سال قبل از همه گیری 37 درصد افزایش یافته است. تعداد جستجوها برای خریدهای آنلاین بیش از 42 درصد افزایش یافته است که همزمان با افزایش جستجو برای خرید آنلاین در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی است.

علاوه بر این، کاربران از مزایای فناوری و اپلیکیشن ها در زندگی روزمره خود استفاده می کنند، به طوری که علاقه جستجو در بانکداری آنلاین و درخواست کارت اعتباری آنلاین به ترتیب بیش از 58 درصد و 76 درصد افزایش یافته است و علاقه به بررسی ها 1250 درصد افزایش یافته است. همانطور که مردم قبل از خرید یک محصول یا خدمات، تحقیقات آنلاین انجام می دهند.

جستجو برای کیف پول های دیجیتال و کیف پول های الکترونیکی رشد صد درصدی داشته است. افزایش تعداد افرادی که به‌واسطه این همه‌گیری آنلاین هدایت می‌شوند به این معنی است که کسب‌وکارها مجبور شدند با اندازه و سرعتی سازگار و دیجیتالی شوند که پیش‌بینی نکرده بودند یا برای آن آمادگی نداشتند.

از هر ده تاجر، هشت تاجر پیش‌بینی می‌کنند که بیش از نیمی از خریدهایشان در عرض پنج سال به صورت آنلاین انجام شود. در نتیجه، بسیاری از آنها از نظر فناوری هوشمندتر می شوند، به طوری که 81 درصد از بازرگانان قصد دارند استفاده خود از پرداخت های دیجیتال را در یک تا دو سال آینده افزایش دهند.