این امکان خرید املاک دیجیتالی را فراهم می کند که به زودی برای فروش در دسترس خواهند بود.

دارندگان Doge Killer (LEASH)، توکن بومی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap، مطابق با سیستم صف ایجاد شده توسط توسعه دهندگان، به اولین مرحله فروش اعطا خواهند شد. بقیه زمین در مدت کوتاهی پس از فروش اولیه باز خواهد شد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، توسعه دهندگان اخیراً ورود این ارز دیجیتال به فضای متاورس را اعلام کردند. این به کاربران اجازه می دهد تا خود را در دنیای مجازی غوطه ور کنند که عناصر مختلف اکوسیستم شیبا اینو را ترکیب می کند.

متاورس سکه به طور آزمایشی “Shibverse” نامیده می شود. انتظار می رود نام واقعی آن در این ماه توسط تیم فاش شود.

تیم Shiba Inu همچنین در یک پست وبلاگ اخیر شراکت های جدیدی را به اشتراک گذاشته است:

در نهایت، ما قبلاً در حال مذاکره و ملاقات با برخی از شرکای برتر در مورد این پروژه بوده ایم. همه چیز برای این است که این محیط جدید هیجان انگیز با انرژی زیادی و به روشی که در نظر گرفته شده است مورد استقبال قرار گیرد.

آخرین خبر: دولت ایالات متحده ارزش 3.6 میلیارد دلار رمزارز مرتبط با هک Bitfinex را توقیف کرد.

توکن‌های مرتبط با Metaverse در اوایل نوامبر پس از تغییر نام تجاری فیس‌بوک به متا، به یک رالی عظیم دست یافتند.

MANA، توکن بومی پلتفرم واقعیت مجازی مبتنی بر اتریوم Decentraland، همراه با سایر پروژه‌های مرتبط با متاورس از سقف عبور کرد.

شرط بندی بزرگ متا بر روی واقعیت مجازی به طور قابل توجهی تقاضا برای زمین های متاورس را افزایش داد. یک قطعه زمین مجازی در Decentraland در اواخر نوامبر به قیمت چشمگیر 2.4 میلیون دلار فروخته شد.

رپر اسنوپ داگ از شراکت با The Sandbox، یکی دیگر از پلتفرم‌های متاورس برجسته خبر داد و فردی 450000 دلار خرج کرد تا همسایه ستاره در دنیای مجازی باشد.

به دنبال رهبری فیس بوک، سایر شرکت های بزرگ مانند آدیداس، والمارت و یوتیوب نیز در حال بررسی متاورس هستند که در حال شکل گیری داغ ترین روند جدید در فناوری است.

دیوید بازوکی، مدیر عامل Roblox پیش بینی می کند که بازار متاورس می تواند به 200 میلیارد دلار برسد.