Sandbox (SAND) علیرغم احساسات منفی گسترده تر بازار در 24 ساعت گذشته از کاهش قیمت خودداری کرد. در عوض، آلتکوین یک بهبودی غیرقابل پیش بینی را ثبت کرد زیرا معامله گران شراکت های پرمخاطب اخیر آن را به عنوان نشانه ای مبنی بر اینکه این پروژه دارای بنیادهای قوی است ارزیابی کردند.

SAND در بسته شدن UTC در 27 ژانویه 10.23 درصد افزایش یافت و به 3.38 دلار رسید و پس از آن با جهش 5.42 درصدی دیگر به 3.57 دلار در روز جمعه رسید. در مقابل، بیت کوین (BTC)، در همان بازه زمانی 1.41 درصد کاهش یافت.

پس از اعلام شراکت Sandbox با رپر آمریکایی اسنوپ داگ و وارنر موزیک، یک شرکت موسیقی بزرگ، معامله‌گران تصمیم گرفتند که قرار گرفتن در معرض SAND را افزایش دهند.

در 27 ژانویه، اسنوپ داگ تیزری از آنچه که به نظر می‌رسید مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) آینده‌اش با نام «آواتارهای اسنوپ» باشد، منتشر کرد. رپر همچنین اشاره کرد که آواتارهای او به عنوان بخشی از متاورس Sandbox خواهند آمد.

بعداً، همان روز، Sandbox اعلام کرد که با کمک Warner Music، یک پارک موضوعی موسیقی و محل برگزاری کنسرت در متاورس خود ایجاد خواهد کرد. در انجام این کار، پروژه بازی خاطرنشان کرد که هنرمندان Warner Music عملاً با طرفداران خود درگیر خواهند شد و جریان‌های درآمد واقعی ایجاد می‌کنند.

سباستین بورگت، افسر ارشد عملیات یکی از بنیانگذاران The Sandbox به کوین تلگراف گفت.

طبیعتاً، مشارکت‌های پرمخاطب، چشم‌انداز SAND را برای یافتن مشتریان بیشتری در آینده افزایش داد. این در درجه اول به دلیل نقش توکن به عنوان یک دارایی اصلی در متاورز Sandbox – یک وسیله مبادله، حاکمیت و سهام است. در نتیجه، در 27 ژانویه عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از رقبای ارز دیجیتال خود داشت.

آینده SAND چیست؟

آخرین خرید در راستای بهبودی متلاطم در بخش گسترده تر ارزهای دیجیتال که از 24 ژانویه آغاز شد، ظاهر شد.

بین نادر 22 ژانویه تا 28 ژانویه، بازار کریپتو بیش از 150 میلیارد دلار به ارزش خالص خود اضافه کرد. SAND که در کنار سایر دارایی‌ها بهبود یافت، به 2.56 دلار رسید و تنها در چهار روز به رشد بیش از 40 درصدی رسید.

پس از جهش، قیمت SAND میانگین متحرک نمایی 200 روزه خود (EMA 200 روزه؛ موج آبی در نمودار بالا) را به عنوان حمایت موقت خود تأیید کرد. اگر سرخوشی پیرامون همکاری اسنوپ داگ و وارنر موزیک ادامه یابد، ساند احتمالاً حرکت صعودی خود را به سمت متحرک نمایی 50 روزه (موج قرمز) نزدیک به 4.50 دلار افزایش خواهد داد.

در همین حال، کانترینگ کلارک، تحلیلگر مستقل بازار، با یادآوری اینکه پمپ SAND می‌توانست پیش از ادامه روند نزولی احتمالی، «خروجی مفیدی برای دارندگان» ایجاد کند، به تنظیم صعودی شک کرد.