سود ماهانه سندباکس توکن 260 درصد

علیرغم افزایش قیمت SAND به 5.64 دلار در طول روز، از آن زمان برخی از این افزایش ها را کاهش داده است و اکنون در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.41 دلار معامله می شود. با این حرکت، سود سالیانه و ماهانه این توکن به ترتیب به 14700 و 260 درصد رسیده است و ارزش بازار آن را کمی به بیش از 5 میلیارد دلار رسانده است. بنابراین، توکن به عنوان چهل و یکمین سکه بزرگ در بخش کریپتو رتبه بندی می شود.

در همین حال، افزایش قیمت SAND در این ماه را می توان به بسیاری از کاتالیزورها نسبت داد، به ویژه اعلام اخیر Sandbox. Sandbox اخیراً به قصد خود برای راه‌اندازی بخشی از متاورس خود از طریق رویداد چند هفته‌ای بازی برای کسب درآمد آلفا اشاره کرد که قرار است در 29 نوامبر ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC آغاز شود.

در اینجا The Major Catalyst of SAND’s Rally است

این استارت آپ بلاک چین در بیانیه خود تأیید کرد که حداکثر 5000 بازیکن تصادفی را انتخاب می کند تا حداکثر 1000 SAND (معادل 5540 دلار) در کنار 3 توکن غیرقابل تعویض (NFT) برای گذراندن زمان برای تمام 18 تجربه مجازی Sandbox به دست آورند.

علاوه بر آن، پیش‌بینی همکاری قریب‌الوقوع بین سندباکس و آدیداس بزرگ تجاری کالاهای ورزشی نیز وجود دارد. به همین دلیل، یک معامله جدی خرید در بازارهای SAND Spot صورت گرفته است که باعث شده است در 24 ساعت گذشته بیش از 40 درصد و 37 درصد در برابر بیت کوین (BTC) و دلار آمریکا افزایش یابد.

اکنون، با وجود تمام این اصول اساسی، SAND ممکن است در تله گاو نر جمع شود. این به این دلیل است که روند قیمت آن انحراف واقعی را از شاخص قدرت نسبی خود (RSI) نشان می دهد.

با توجه به همه نشانه‌ها، و به‌ویژه با توجه به اینکه SAND از ابتدای نوامبر یک واگرایی صعودی ایجاد کرده است، این نشانه‌ای است که حرکت حرکت به سمت صعودی کند شده است.