میم کوین شیبا اینو ( SHIB ) نه تنها از نظر رشد رسانه‌های اجتماعی در سال 2021 از همه ارزهای دیجیتال برتر بود (با افزایش 16000 درصدی بحث‌های رسانه‌های اجتماعی در مورد SHIB، بلکه پربازدیدترین ارز دیجیتال در CoinMarketCap در همان سال بود.

داده‌های گردآوری‌شده توسط Finbold نشان می‌دهد که پس از افزایش چشم گیر و بیش از حد در سال ۲۰۲۱، علاقه به کلمه کلیدی « خرید سکه شیبا اینو » در جستجوی Google به‌طور چشمگیری در ۹۰ روز گذشته کاهش یافته است. از زمان رسیدن به اوج 100 در 29 اکتبر 2021، علاقه به کلمه کلیدی 92٪ کاهش یافته و از 29 ژانویه 2022 به امتیاز Google Trends 8 رسیده است.

جالب اینجاست که داده‌ها نشان می‌دهند که در میان 10 کشور برتر که بیشتر به کلمه کلیدی « خرید سکه شیبا اینو » علاقه‌مند هستند ، نیجریه با امتیاز 100 در صدر تعداد جستجوها قرار دارد و پس از آن قطر با 70 رتبه دوم و مقدونیه شمالی در رتبه سوم قرار دارند. با 67.

تعداد آدرس‌های بیت‌کوین در حال از دست دادن تقریباً به بالاترین حد خود در ۲ سال اخیر رسیده است

غول سرمایه گذاری Fidelity یک برنامه Metaverse ETF را به SEC ارسال می کند

مدیر اروپای شرقی پلتفرم می‌گوید بایننس به گسترش در روسیه چشم دوخته است

امتیاز Google Trend علاقه جستجوی آنلاین را در مقایسه با اوج نمودار برای مکان و زمان مشخص شده نشان می دهد. حداکثر علاقه جستجو برای زمان و مکان مشخص شده 100 امتیاز است، در حالی که 0 نشان دهنده عدم علاقه است.

علاقه SHIB رو به کاهش است

به نظر می‌رسد که احساسات نزولی کنونی هم در بازار ارز دیجیتال و هم در بازار سهام تأثیر منفی بر بسیاری از آلت‌کوین‌ها داشته است، به طوری که اکثریت آن‌ها بسیار پایین‌تر از بالاترین قیمت‌های خود معامله می‌کنند، و به طور قطع نمی‌توان به طور قطعی اعلام کرد که آیا علاقه به آن دارید یا خیر. SHIB در حال حاضر در حال محو شدن است.

اخیراً ما گزارش دادیم که ارزش بازار Shiba Inu تنها در یک هفته بین اول ژانویه تا 8 ژانویه 2022 به میزان 3.5 میلیارد دلار کاهش یافته است، اما همانطور که قبلاً ذکر شد، به نظر می‌رسد این توکن قربانی سقوط عمومی بازار باشد

در همان زمان، SHIB همچنان با فهرست‌های صرافی در معرض دید کاربران بیشتری قرار می‌گیرد، زیرا پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال Uphold اخیراً این توکن را در پی افزایش اخیر محبوبیت SHIB که منجر به افزایش ارزش سکه شد، در پلتفرم فهرست کرده است.

در جای دیگر، چهار مورد از ده ارز دیجیتال پرطرفدار در 27 ژانویه از عبارت “SHIB” در علامت خود استفاده کردند ، که به این معنی است که سایر توکن های میم بخشی از رعد و برق SHIB را می دزدند زیرا سرمایه گذاران به دنبال دارایی قابل مقایسه ای هستند که ارزش آن افزایش می یابد.