ملانیا ترامپ در بیانیه‌ای گفت: «مفتخرم تلاش جدید NFT خود را اعلام کنم که تجسم اشتیاق من به هنر است و از تعهد مداوم من به کودکان از طریق ابتکار «بهترین باش» حمایت می‌کند. ما از طریق این پلتفرم مبتنی بر فناوری جدید، مهارت‌های علوم کامپیوتری از جمله برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار را برای کودکان فراهم می‌کنیم تا پس از پیر شدن از جامعه پرورش‌دهی، پیشرفت کنند.»

علاوه بر این، بر اساس بیانیه منتشر شده توسط دفتر او، «بخشی از درآمد حاصله به «کودکانی که در سنین پایین از سیستم مراقبت‌های سرپرستی خارج می‌شوند از طریق توانمندسازی اقتصادی و دسترسی گسترده‌تر به منابع مورد نیاز برای برتری در زمینه‌های علوم و فناوری رایانه کمک خواهد کرد. “

ملانیا، بانوی اول سابق و مشهور سابق، از زمانی که همسرش کاخ سفید را ترک کرد، به حالت افتضاح افتاده است. با این حال، دونالد ترامپ همچنان در میان جامعه میم ها محبوب بوده است. Dirty Pigs، یک LaunchPad محبوب NFT، مجموعه NFT، Trumpinos، را صرفاً برای بزرگداشت صنعت میم انتخاب کرده است.

ترامپینو از خوک های کثیف

خوک‌های کثیف یک بازار تجاری متاورس است که هویت‌های دیجیتالی را ایجاد می‌کند و از هنر مولد مبتنی بر یادگیری ماشین با همکاری سازمان‌های بین‌المللی و تأثیرگذاران مشهور صنعت استفاده می‌کند.

خوک‌های کثیف نام خود را برای برانگیختن افکار برای تغییر و مبارزه با نابرابری‌ها در حین کاوش در روان‌شناسی منحط‌های اجتماعی مطرح کرده است. تا این حد، مجموعه ترامپینوس در حال ایجاد موجی در جامعه meme-NFT است.

Trumpinos یک NFT با مقدار محدود است که از 10000 NFT تشکیل شده است که نسبت آن قبلاً فروخته شده است. مجموعه NFT نشان دهنده ترامپ در آواتارهای مختلف است.