Tron (TRX) افزایش مداوم تعداد تراکنش‌ها و فعالیت‌های قرارداد هوشمند را اندازه‌گیری می‌کند، که در حال حاضر بیش از 60 درصد از کل تراکنش‌های موجود در بلاک چین اثبات سهام (PoS) را تشکیل می‌دهد.

به طور خاص، در زمان انتشار، تعداد کل تراکنش‌های انباشته به 2,940,311,757 رسید. از این تعداد، 1,793,930,515 قرارداد هوشمند راه اندازی شده است. به عبارت دیگر، بر اساس تجزیه و تحلیل داده های TRONSCAN، 61.01 درصد از تراکنش های Tron مربوط به قراردادهای هوشمند بوده است. 

شایان ذکر است، تعداد تراکنش‌های مربوط به قراردادهای هوشمند در طول زمان، همراه با روند صعودی تعداد کل تراکنش‌های انباشته، به‌طور پیوسته افزایش یافته است. اگرچه مانند دو سال پیش آن را به دقت دنبال نکرده است، با این وجود، تراکنش‌های قرارداد هوشمند بخش قابل توجهی در تعداد کل تراکنش‌های انباشته را تشکیل می‌دهند.

قیمت ترون کاهش می یابد، اما خوش بینی نیست

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت Tron در زمان چاپ 0.06 دلار بود که نسبت به هفت روز قبل 1.5 درصد کاهش و نسبت به ماه قبل 5.59 درصد کاهش داشت. در مقایسه، توکن TRX در 15 نوامبر با 0.12 دلار معامله شد (97.99 درصد بیشتر از اکنون)، در حالی که بالاترین رکورد آن در تاریخ 1 می 2018 با 0.22 دلار ثبت شد.

در جای دیگر، در یک گزارش هفتگی اخیر برای دوره بین 28 فوریه تا 6 مارس، TRON DAO گزارش داد که تعداد کل حساب‌های موجود در بلاک چین به 80 میلیون نفر رسیده است و کل ارزش قفل شده (TVL) در TRON به 8.3 میلیارد دلار رسیده است. در همان زمان، در 4 مارس، TRX با بیش از 80 میلیون حساب و 2.9 میلیارد تراکنش، به سریع ترین رشد زنجیره عمومی در جهان تبدیل شد.

همانطور که قبلاً توسط Finbold گزارش شده بود، ترون سومین توکن پر خرید در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) تا 11 دسامبر بود، با میانگین خرید 24 ساعته 9.392 دلار و میانگین تعداد توکن خریداری شده 103648. نتایج آن از نزدیک نتایج تبادل غیرمتمرکز چند زنجیره ای (DEX) EIFI Finance (EiFI) و پلتفرم متاورس Axie Infinity (AXS) را دنبال کرد.

سلب مسئولیت: محتوای این سایت نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری سوداگرانه است. هنگام سرمایه گذاری، سرمایه شما در معرض خطر است.