بیت کوین با نزدیک شدن به بالاترین قیمت خود به بالای 67000 دلار، در کل سود دارد. دیروز کریپتو بنچمارک از پایین ترین سطح فعلی خود حرکت کرد و تمام مخالفت ها را با معامله در 66428 دلار از بین برد.

به نظر می رسد که احساسات عمومی در بازار پس از یک هفته حرکت جانبی قیمت، یک بار دیگر به سمت صعودی حرکت کرده است. به نظر می‌رسد این دوره زمانی تثبیت به گاوها انگیزه کافی برای مقاومت اصلی بعدی خود در 67000 دلار داده است.

در بازه‌های زمانی پایین، پس از تبدیل این سطح از مقاومت به حمایت، قیمت بیت‌کوین در ۶۵۰۰۰ دلار پشتیبانی می‌شود. نمودار از داده‌های CVD برای تعیین فشار خرید/فروش در سطوح مختلف قیمت استفاده می‌کند.

با 67000 دلار، حدود 33 میلیون دلار سفارشات درخواستی وجود دارد که بزرگترین مانع گاوها برای بازگرداندن بیت کوین به کشف قیمت است. به طور مشابه، با قیمت 65000 دلار، حدود 16 میلیون دلار سفارشات پیشنهادی وجود دارد که می تواند به عنوان پشتیبانی خوب برای کوتاه مدت عمل کند.

به این معنا، CryptoBirb، تحلیلگری با نام مستعار، سناریویی بالقوه برای قیمت بیت کوین پس از رسیدن به سطوح فعلی آن ارائه کرد. این تحلیلگر معتقد است که بیت کوین می تواند قبل از اینکه گاوها مهمات کافی برای رساندن ارز دیجیتال به 80000 دلار داشته باشند، قیمت پایین 60000 دلار را دوباره آزمایش کند.