بیت کوین ماینر GEM هشرت را 23 درصد افزایش می دهد. سقوط تولید بیت کوین

 

هش ریت GEM Mining در ماه فوریه 23 درصد افزایش یافت، در حالی که تولید استخراج کننده بیت کوین خصوصی حدود 10 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.

بر اساس بیانیه ای، هش ریت ماینرهای مستقر در گرین ویل، به 1.77 اگزاهش در ثانیه (EH/s) نسبت به ماه قبل افزایش یافت زیرا این شرکت ناوگان فعال ماینرهای خود را 22 درصد افزایش داد.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل داده Glassnode، کل هش ریت شبکه بیت کوین تا 2 مارس حدود 189 EH/s بود که نشان می دهد سهم GEM از قدرت ماینینگ حدود 1٪ از کل را تشکیل می دهد.

تولید بیت کوین در فوریه حدود 10 درصد کاهش یافت و به 200.5 بیت کوین رسید که دلیل آن این ماه کوتاه، افزایش هش ریت جهانی و تأثیر محدود کردن ماینرهای GEM برای حمایت از نیازهای جامعه برای قدرت بیشتر است.

درآمد ماه فوریه نیز ضربه خورد و فروش از 9.15 میلیون دلار به 8.22 میلیون دلار کاهش یافت.

جان وارن، مدیر عامل شرکت، گفت: «تولید فوریه ما شروع قوی ما در سال را ادامه می دهد. با 14000 ماینر کاملاً دارای بودجه و میزبانی که در ماه‌های آینده آنلاین می‌شوند، ما به گسترش سریع ناوگان ماینینگ با کیفیت بالا و تولید موثر BTC ادامه خواهیم داد.

در ماه فوریه، تعدادی از ماینرهای بیت کوین عملیات خود را برای کمک به تثبیت شبکه برق به دلیل افزایش تقاضا در طوفان زمستانی تعطیل کردند.

بیشتر بخوانید: سیاستمدار سابق نیروی دریایی و کارولینای جنوبی 200 میلیون دلار برای راه اندازی شرکت استخراج بیت کوین جمع آوری کرد.