«Bitcoin Accepted» شعار واضحی است که به مکان‌های جدیدی اشاره می‌کند که ملکه کریپتو، BTC را در میان روش‌های پرداخت خود قرار می‌دهد. 

این در حال حاضر در دره های برگامو و برشا با سه کسب و کار اول که بیت کوین را از 25 فوریه می پذیرند اتفاق می افتد. 

بیت کوین پذیرفته شد: سه فروشگاه اول در برگامو و برشا، ایتالیا

دستگاه های خودپرداز BTC در دره های برگامو

افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین در سال 2021

بیت کوین پذیرفته شد: سه فروشگاه اول در برگامو و برشا، ایتالیا

بر اساس گزارش ها ، سه فروشگاه در دره های برگامو و برشا از جمعه 25 فوریه پرداخت بیت کوین را می پذیرند. 

به طور مشخص فروشگاه ها به شرح زیر است: 

به عبارت دیگر، «بیت کوین پذیرفته شد» برای پرداخت برای مقالات، محصولات و خدمات کاری . ابتکاری که نشان می دهد شمال ایتالیا آماده مشارکت در گسترش جریان اصلی ارزهای دیجیتال است. 

به نظر می رسد که اولین دهکده بیت کوین در استان های برشا و برگامو نیز در شهر دارفو بواریو ترمه، در سپتامبر گذشته 2021، توسط مهندس متولد 1987، والریو دالا کوستا ، علاقه مند به ارزهای دیجیتال افتتاح شد . 

دهکده بیت کوین یک نقطه تماس فیزیکی برای خرید و فروش بیت کوین، آموزش و بالاتر از همه، پشتیبانی است. 

برشا نسبت به میلان دستگاه های خودپرداز بیت کوین بیشتری دارد

دستگاه های خودپرداز BTC در دره های برگامو

وقتی به بیت کوین پذیرفته شده اشاره می کنیم، نمی توان به تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین نصب شده در آن منطقه نگاه کرد. 

بر اساس داده‌های Coin ATM Radar ، دقیقاً 18 دستگاه خودپرداز بیت‌کوین و سایر خودپردازهای ارز دیجیتال در برشا نصب شده‌اند . به طور خاص، دستگاه های خودپرداز بیت کوین را می پذیرند، اما ETH، LTC، USDT، BCH، DASH و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر را نیز می پذیرند. 

با توجه به داده های همان سایت، به نظر می رسد که برشا از نظر تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین نصب شده، که ظاهراً تنها 12 دستگاه دارد، از میلان مرکز استان لومباردی پیشی گرفته است . 

افزایش تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین در سال 2021

تخمین‌های مختلفی از دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در پایان سال 2021 انجام شده است و محاسبه شده است که به طور متوسط ​​روزانه 50 دستگاه خودپرداز برای بیت‌کوین و رمزارز در سراسر جهان نصب شده است. 

نه تنها این، رتبه‌بندی این دسته خاص با هدف گسترش بیت‌کوین و جریان اصلی کریپتو، ایالات متحده را با تقریباً 30000 دستگاه در جایگاه اول قرار داد و پس از آن کانادا با 2220 دستگاه، السالوادور با 205 و اسپانیا با 197. ایتالیا با 69 دستگاه در رتبه دوازدهم قرار گرفت . دستگاه های خودپرداز بیت کوین نصب شده است.