گروه بورس اوراق بهادار لندن (LSEG) روز سه‌شنبه اعلام کرد که قراردادی را برای خرید TORA ارائه‌دهنده راه‌حل‌های فناوری تجاری به مبلغ 325 میلیون دلار منعقد کرده است. 

این معامله شامل فناوری TORA برای سیستم‌های مدیریت سفارش و اجرا و سیستم‌های مدیریت پورتفولیو برای مشتریانی است که سهام معامله می‌کنند، و همچنین زیرساخت‌هایی برای درآمد ثابت، ارزها، مشتقات و دارایی‌های دیجیتال. 

در یک انتشار، صرافی اعلام کرد که این معامله حضور خود را در یک “کلاس دارایی به سرعت در حال گسترش، در زمانی که فعالان بازار نهادی در معرض افزایش قرار گرفتن در معرض کریپتو و سایر دارایی های دیجیتال هستند، تقویت می کند.”

پس از تکمیل، که در نیمه دوم سال پیش بینی می شود، TORA بخشی از بخش داده ها و تجزیه و تحلیل LSEG خواهد بود.

Andrea Remyn Stone، رئیس گروه داده و تجزیه و تحلیل در LSEG، گفت که این معامله به مشتریان یک «زیرساخت مالی جهانی و چند دارایی می دهد که در بازارهای سرمایه و چرخه عمر سرمایه گذاری به عنوان یک اکوسیستم باز عمل می کند».

فشار LSEG در حالی صورت می‌گیرد که موسسات مالی سنتی در تلاش هستند تا نشان دهند که می‌توانند مشتریان را در معرض اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال در حال رشد قرار دهند. در ژانویه امسال، TP ICAP، بزرگ‌ترین کارگزار بین‌فروشی جهان، ETP‌های رمزنگاری را راه‌اندازی کرد، راهی برای شرکت‌ها برای قرار گرفتن در معرض دارایی‌های رمزنگاری بدون تماس مستقیم با آنها.

لینک خبر

://www.theblockcrypto.com/linked/135006/london-stock-exchange-buys-tora-for-325-million-in-digital-asset-push