نایب بوکله ، رئیس جمهور السالوادور، تصویری فتوشاپی از خود در حالی که لباس مک دونالد به تن دارد منتشر کرده است.

توییت توهین‌آمیز او در فضای مجازی منتشر شد و بیش از 88700 لایک و واکنش‌های زیادی از نام‌های سرشناس جمع آوری کرد.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، از Bukele در “باشگاه مک دونالد” استقبال کرد. این پس از تعامل توییتری بین Markus و غول فست فود باعث شد تا درخواست های زیادی برای اضافه کردن DOGE به عنوان یک گزینه پرداخت در مک دونالد ایجاد شود.  

به خانواده مک دونالد خوش آمدید آقا

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو، به طعنه گفت که «مدیرعامل السالوادور» که خود را معرفی می کند، ممکن است «منتخب» باشد، زیرا میم بازی قوی او است.  
 
یک شوخی طولانی مدت در مورد استخدام در غول زنجیره ای فست فود در دوران رکود بازار وجود دارد. سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ناامید ارزهای دیجیتال، که در بند پول نقد هستند، باید با واقعیت طاقت‌فرسا کنار بیایند و به یک کارمند اقتصاد خدمات تبدیل شوند و تا 40 ساعت در هفته با حداقل دستمزد کار کنند.

Bukele در بحبوحه فروش وحشیانه بیت کوین که در چند روز گذشته انجام شد، مورد انتقاد شدید قرار گرفت.        

السالوادور اکنون با سرمایه گذاری در بیت کوین حدود 20 میلیون دلار از دست داده است، در حالی که تمام خریدهای بوکله قرمز رنگ هستند.

برخی شروع به شوخی کردند که این کشور فقیر به زودی به اولین کشور «جهان چهارمی» تبدیل خواهد شد، زیرا به دلیل خریدهای نامناسب رئیس‌جمهور.

“باحال ترین دیکتاتور” جهان از بیت کوین دست نمی کشد. در 22 ژانویه، او خرید دیگری را اعلام کرد و 400 بیت کوین به قیمت 15 میلیون دلار خرید.

بیت کوین پس از سقوط به 34000 دلار در 23 ژانویه، در حال حاضر نزدیک به 36000 دلار معامله می شود.

السالوادور در سپتامبر گذشته بزرگترین ارز دیجیتال را به عنوان ارز رسمی پذیرفت.