بخش نظرات توییت کاردی بی، جامعه بیت کوین و کریپتو را به طور یکسان جمع آوری کرد و دلار آمریکا را پایین آورد. توکن میم، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، بیلی مارکوس، یک الگوی رفتاری برای تمسخر بی ثباتی دلار به اشتراک گذاشت و آن را با DOGE مقایسه کرد.

جامعه بیت کوین از شعار افسانه ای HODL پیروی می کند.

اعضای انجمن به بازگرداندن رشد اجتناب ناپذیر کریپتو ادامه دادند، به ویژه ادعای تسلط بیت کوین با توجه به پذیرش سازمانی فزاینده آن. دیروز، CoinGape گزارش داد که با وجود نزول مداوم و افزایش فوق العاده شاخص ترس، مشخص شد که عرضه مصرف نشده استخراج‌کنندگان بیت کوین تنها 500 بیت کوین زیر بالاترین سطح تاریخ (ATH) است.

با این حال، به نظر می‌رسد که بازار ارزهای دیجیتال به دنبال افزایش 3.89 درصدی در روز گذشته، با افزایش ارزش بازار جهانی به 2.25 تریلیون دلار، به مسیر خود بازگشته است. علاوه بر این، طبق داده‌های CoinMarketCap، حجم کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 98.84 میلیارد دلار است که 21.54 درصد افزایش داشته است. در نهایت، قیمت بیت کوین بازگشته است و از مرز 48 هزار دلار عبور کرده و قصد دارد به زودی براکت 55 هزار دلاری را لمس کند. تسلط بیت کوین در حال حاضر 40.81 درصد است که در طول روز 0.22 درصد افزایش یافته است.

عرضه مصرف‌نشده استخراج‌کننده بیت‌کوین در حال حاضر فقط 500 دلار بیت‌کوین کمتر از ATH است.

این سکه ها برای ماینرها به عنوان پاداش برای حل یک بلوک صادر می شود، اما هرگز به صورت زنجیره ای خرج نشده اند.

ماینرها از مارس 2020 شروع به HODLing به میزان قابل توجهی $BTC کردند.

بیت کوین در مقابل دلار

قابل توجه ترین مقایسه بین بیت کوین و دلار آمریکا، پس از شروع تورم فزاینده در ایالات متحده، زودتر خبرها را به خود اختصاص داد. با افزایش تورم، بازیگران برجسته به مردم نسبت به سقوط دلار آمریکا و به دنبال آن سقوط شدید بیت کوین هشدار دادند.

از یک سو، کاهش ارزش دلار آمریکا به عنوان فرصتی برای انباشت بدهی بیشتر برای استفاده بیشتر از کاهش نرخ بهره مطرح می شود، از سوی دیگر، سقوط بیت کوین نیز به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری توسط بسیاری از میلیاردرها پیش بینی می شود. بنابراین ممکن است سقوط‌ها همراه با انباشت بدهی دلاری بیشتر برای هدایت آن به سمت خرید بیت‌کوین بیشتر در نظر گرفته شود.