در این حراج، 11 مجموعه هنری شخصی و دستی اولبریخت که در NFT ها نقش بسته اند، زیر چکش خواهند رفت. این اثر هنری از مراحل مختلف زندگی اولبریخت می آید و عواید حاصل از حراج برای ایجاد صندوقی برای حمایت از تلاش های او برای رایگان شدن استفاده می شود. جامعه کریپتو علیرغم اینکه بسیاری ادعا می‌کردند این تصمیم باعث آسیب به طرفداران او می‌شود، این تصمیم را تشویق کردند. یک اینفلوئنسر محبوب رمزنگاری با نام Crypto Cobain این تلاش را ستود و کسانی را که دیدگاه منفی دارند فراخواند. او همچنین گفت که Ulbricht احتمالاً بیشتر از مجموع کل فرقه لیزر چشم برای جامعه بیت کوین انجام داده است. ”

بیت‌کوین maxis وجود دارد که سعی می‌کنند @RealRossU را به دلیل فروش NFT‌ها برای جمع‌آوری پول برای خیریه برای افراد زندانی لغو کنند.

یکی از توییت‌ها می‌گوید «راهی برای از دست دادن طرفداران خود».

این مرد مادام العمر در زندان است و بیشتر از مجموع فرقه لیزر چشم برای بیت کوین انجام داده است.

اولبریخت در حال حاضر در حال گذراندن دو حبس ابد متوالی به اضافه 40 سال حبس به دلیل نقشش در ایجاد و اداره بازار بدنام Silk Road است. بازار تاریک نت یک بازار آزاد بود که در آن خریدار و فروشنده به طور ناشناس با هم ارتباط برقرار می کردند تا تجارت را انجام دهند. Silk Road در سال 2011 آغاز شد و در نهایت توسط مقامات در سال 2013 پس از دستگیری اولبریخت منهدم و تعطیل شد. در دو سال فعالیت آنلاین خود، Silk Road مجموعاً 1.2 میلیارد دلار معامله کرد.

بسیاری از مردم بر این باورند که دو حبس ابد اولبریخت برای یک جنایت غیرخشونت آمیز مجازات بسیار سختی است و سال هاست که برای آزادی او حمایت می کنند. طرفداران او همچنین برای عفو او توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا تجمع کردند.

اتصال بیت کوین جاده ابریشم (BTC).

Silk Road همچنین به دلیل محبوبیت استفاده از بیت کوین (BTC) در تاریک نت و این امر به ارز دیجیتال و کشش اولیه کمک کرد و همچنین به آن کمک کرد تا به جریان اصلی اخبار برسد.

این تصور که بیت کوین ابزاری عالی برای مجرمان است، عمدتاً از استفاده اولیه آن در Silk Road ناشی می شود. با این حال، جامعه بیت کوین نمی تواند بیشتر از این سپاسگزار باشد و همیشه در حمایت از اولبریخت تجمع کرده است.