به گفته دو نفر از آشنایان، شرکت صندوق تامینی Brevan Howard اولین صندوق رمزنگاری اختصاصی خود را با 10 تیم از مدیران پورتفولیو و آرزوهای جسورانه برای جذب سرمایه راه اندازی کرده است.

به گفته منابع، خودروی پرچم‌دار، صندوق چند استراتژی دیجیتال BH، اوایل این ماه معاملات خود را با سرمایه داخلی قابل توجهی آغاز کرد. این طرح شروع به جمع‌آوری گسترده پول خارجی در سه ماهه دوم کرده است – و انتظارات این است که حجم جمع‌آوری سرمایه حداقل به چند صد میلیون دلار و شاید بیش از یک میلیارد دلار برسد.

منابع برای بحث در مورد معاملات حساس تجاری ناشناس ماندند. سخنگوی بروان هاوارد از اظهار نظر خودداری کرد.

این صندوق ابزار افتتاحیه BH Digital، واحد جدید Brevan Howard است که به سرمایه گذاری های ارز دیجیتال این شرکت کلان جهانی اختصاص یافته است. این بخش اکنون به طور کلی 25 کارمند دارد و در حال افزایش است. این یکی از بزرگترین – اگر نگوییم بزرگترین – تعهدات یک مدیر دارایی قدیمی به دارایی های دیجیتال است.

یکی از منابع گفت: «بروان در حال انجام یک فشار کاملاً گسترده به ارزهای دیجیتال است.

صندوق چند استراتژی دیجیتال BH هم در ارزهای دیجیتال مایع سرمایه‌گذاری می‌کند و هم در شرکت‌های بلاکچین خصوصی سهامی به سبک سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌پذیرد. BH Digital به دنبال استخدام مدیران پورتفولیوی اضافی علاوه بر 10 نفری است که در حال حاضر دارد و هر تیم معمولاً توسط تحلیلگران پشتیبانی می شود.

این شرکت تجارت رمزنگاری را از طریق سایر صندوق های خود در سال گذشته آغاز کرد.

نشانه‌ها حاکی از آن است که کارکنان بازاریابی Brevan Howard قبلاً شروع به سنجش علاقه شرکای محدود نهادی شرکت به صندوق جدید کرده‌اند.

یکی از منابع گفت: “درک من این است که آنها به تازگی تماس های داخلی را با تخصیص دهندگان بزرگی که قبلاً یک محصول Brevan دارند، برقرار کرده اند.”

منبع دیگری اضافه کرد: “با شبکه خود در حال حاضر، آنها کار بسیار خوبی در فروش متقابل انجام خواهند داد. آنها در نیمه دوم سال جاری افزایش قابل توجهی خواهند داشت.”

این شرکت در نوامبر 2021 بر حدود 18 میلیارد دلار از دارایی های تحت مدیریت نظارت داشت که جدیدترین رقم موجود است. بلومبرگ گزارش داد که Brevan Howard اخیراً 15٪ از 7 میلیارد دلار سرمایه BH Alpha Strategies را از سرمایه گذاران بازخرید کرده است – از مشتریان خواسته است که پول نقد خود را برای مدت طولانی تری قفل کنند و روند مشابهی را منعکس کنند.

آلن هاوارد، یکی از بنیانگذاران، سال ها ثروت شخصی خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کرده است، از جمله حمایت از شرکت صندوق های تامینی ارز دیجیتال One River Digital Asset Management.

جیسون کامینز، رئیس تحقیقات بروان هاوارد و اقتصاددان ارشد ایالات متحده، اوایل این ماه به گروه مشاوره One River پیوست.