نسخه بتای Warena با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران خود مواجه شده است زیرا 3500 بازیکن بازخورد خود را از خود به جای گذاشته اند. به علاوه فالوورهای توییتر آنها به بیش از 160000 افزایش یافته است. پاسخ‌های اجتماعی مثبت از جوامع در سراسر قاره‌های مختلف نشان می‌دهد که Warena می‌تواند هنگام راه‌اندازی تعداد زیادی بازیکن را همراهی کند.

جنبه شخصی Warena باعث می‌شود تا کاربران احساس کنند که در هنگام آپلود و سفارشی کردن شخصیت خود قبل از رفتن به دنیای زنده ماندن زامبی‌ها، جایی که می‌توانند ماموریت‌ها را انجام دهند و در PvE یا PvP شرکت کنند، بیشتر احساس مشارکت کنند. بازیکنان با توکن ها و رمزارزهای درون بازی برای مشارکت خود پاداش دریافت می کنند.

اما چیزی که توجه مردم را به خود جلب می کند، عرضه فاز 2 Warena است – متاورس های سه بعدی.

 Warena با معرفی یک تجربه سه بعدی و crossovers هایی از جهان های مجازی مختلف، بازی متاورس را به سطح بعدی ارتقا داده است. کاربران می‌توانند با شخصیت‌هایی از Axie Infinity، Cat Gunner و My DeFi pet ملاقات کنند، تعامل داشته باشند و به جنگ بپردازند.

بازی برای کسب درآمد یک بخش در حال رشد سریع در صنعت بازی است زیرا کل بازار آن به بیش از 10 میلیارد دلار رسیده است. حوزه بازی NFT در حال رونق است و Warena به نظر می رسد با رویکرد منحصر به فرد خود در GameFi پیشتاز باشد.

توکن بومی که Warena را تامین می کند ($RENA) از سقف بازار 10 میلیون دلاری فراتر رفته است که نشان دهنده علاقه شدید کاربران است. Warena یکی از برترین پروژه های متاورس است که از زمان IDO خود با موفقیت انجام شده است. توکن RENA دارای ROI 23 برابری است.

Warena یک تیم قوی دارد که در حال رشد است تا خواسته های جهانی خود را برآورده کند و پشتوانه مالی قوی را برای اطمینان از موفقیت مستمر پروژه در آینده تضمین کرده است. حامیان و شرکا عبارتند از Polygon، Binance، DoraFactory، DAO Maker و Infinite Market Cap.

خلاصه

25000 نفر برای بتای بسته Warena در 18 اکتبر ثبت نام کردند و در این مدت کوتاه، 15284 گیمر در آن شرکت کردند. این یک پیروزی دیگر برای بازی های بلاک چین و مدل بازی برای کسب درآمد است. Warena بتای تبلیغاتی را برآورده کرد و ثابت کرد که آزمایش نوآورانه بازی آنها موفقیت آمیز است.

Warena در اواخر نوامبر 2021 راه اندازی می شود