بایننس اعلام کرده است که پس از محدود کردن قابلیت کاربران در پلتفرم، برداشت‌های Dogecoin را از سر می‌گیرد. این صرافی روز دوشنبه زمانی اعلام شد که صرافی رمزارز فاش کرد که در نهایت مشکلاتی را که منجر به بستن برداشت‌های Dogecoin در وهله اول شده بود، حل کرده است.

چه چیزی منجر به به وجود آمدن مشکلات شد؟

در پست وبلاگ، بایننس به کاربران خود بینش بیشتری در مورد آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده است می دهد. صرافی رمزارز توضیح داد که ارتقاء اخیر Dogecoin Core مقصر بوده است. برای صرافی‌هایی که تا سال 2019 از میم کوین پشتیبانی می‌کردند، هنگام ارتقا به آخرین نسخه، با مشکلاتی مواجه شدند، که بایننس انجام داد و مشکلات پیش آمد.

 

صرافی توضیح داد که تمام علائمی را که باعث می‌شد آنها با مشکلاتی مواجه شوند را بررسی کرده است، که به طور ناخواسته باعث شد تا برداشت‌های Dogecoin در صرافی را محدود کنند.

اساساً، این ارتقا باعث شد که تمام تراکنش‌های Dogecoin که به دلیل هزینه‌های ناکافی کارمزد تکمیل نشده بودند، دوباره شروع شوند. این به این معنی است که حساب‌های کاربری با وجود اینکه هیچ Dogecoin در موجودی خود نداشتند، برداشت‌های Dogecoin را صادر می‌کردند. بنابراین، تنها گام منطقی محدود کردن برداشت برای کاربران بود.

 

بایننس همچنین تمامی گمانه زنی ها مبنی بر اینکه اتفاقی مبهم در پشت صحنه رخ می دهد که منجر به محدود کردن برداشت های Dogecoin شده است را رد کرد. “این یک تصادف بعید و تاسف بار برای Binance، شبکه DOGE و دارندگان DOGE بود. اگر ما در نگهبانان Dogecoin Core و Binance سعی می‌کردیم این را برنامه‌ریزی کنیم، به سادگی نمی‌توانستیم – نه شرایط کاملاً مشکوکی که برخی پیشنهاد کرده بودند.

نبرد ماسک و مدیرعامل بایننس بر سر Dogecoin

بایننس لغو محدودیت‌های برداشت Dogecoin پس از آن صورت گرفت که مدیر عامل آن Changpeng Zhao با ایلان ماسک در توییتر اختلاف پیدا کرد. ماسک به این پلتفرم رفته بود تا از اقدام بایننس برای محدود کردن برداشت‌ها برای میم کوین، صحبت کند.

بایننس به سادگی به اتهامات ماسک پاسخ داده بود و گفته بود که هیچ چیزی در جریان نیست. آنها توضیح دادند که وضعیت “فقط ناامید کننده بود و ما در حال کار روی آن هستیم.

چندی بعد، Changpeng Zhao در توییتر توضیحی را برای مدیر عامل تسلا ارائه کرد و در عین حال به جامعه اطمینان داد که در حال کار بر روی بازیابی این ویژگی هستند. چیزی که در پی آن رخ داد یک جنگ کوچک توییتر بود زیرا هر دو مدیر عامل بر سر برداشت های محدود Dogecoin در این پلتفرم با یکدیگر مخالفت کردند. با این حال، در پایان، ماسک با رضایت از توضیحات مختلف ارائه شده توسط ژائو کنار رفت.