رئیس سابق بخش محصولات “Marcus by Goldman Sachs” یک برنامه سرمایه گذاری رمزنگاری به نام “Domain Ventures” راه اندازی کرده است که 33 میلیون دلار از سرمایه گذاران در 25 ژانویه جمع آوری کرده است.

آدام دل، برادر مایکل، سرمایه دار کامپیوتر دل، تیمی متشکل از 25 کارمند سابق گلدمن ساکس را گرد هم آورد. سایر کارکنان نقش خود را در Bridgewater Associates، Morgan Stanley، Coinbase Global Inc. و BlockFi ترک می کنند. الیشا ویزل مدیر ارشد فناوری سابق گلدمن ساکس و کریستوفر جیانکارلو، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا نیز برای پیوستن به این پروژه انتخاب شده‌اند.

این برنامه کاربران خرده‌فروشی را هدف قرار داده است، که برای برنامه‌های سرمایه‌گذاری فعال و مدیریت‌شده، هزینه مدیریت سالانه 1% دریافت می‌شود. این برنامه دارای هوش بازار در زمان واقعی، نمایندگان مشتری زنده و همچنین تجزیه و تحلیل احساسات اجتماعی است.

Gemini ویژگی تجارت رمزنگاری اپلیکیشن را تسهیل می‌کند و Apex Clearing معاملات و نگهداری اوراق بهادار را فراهم می‌کند.

 گلدمن ساکس معاملات آتی بیت کوین را با مشارکت گلکسی دیجیتال ارائه می دهد

سرمایه گذاران این پروژه شامل شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Bessemer Ventures و Marc Benioff است که یکی از بنیانگذاران Salesforce.com Inc است. همچنین Maveron، RRE Ventures، SV Angel و Joe Lonsdale

دل در اطلاعیه ای در 25 ژانویه گفت: “سرمایه گذاران به دنبال دسترسی به طبقات دارایی های متنوع، همراه با امنیت، شفافیت، و قدرت کنترل امور مالی خود هستند.”

ما Domain Money را توسعه دادیم تا به سرمایه گذاران یک پلتفرم پیچیده، شهودی و کل نگر برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، نه به عنوان یک چیز جدید، بلکه به عنوان یک جزء اصلی از پرتفوی آنها، ارائه دهیم.