یک پلتفرم موسیقی کاملاً جدید که بر روی Solana ساخته شده است، اخیراً فروش عمومی توکن IDO خود را اعلام کرده است که از طریق اولین اکوسیستم توسعه‌دهنده غیرمتمرکز Solana – لانچ پد SolRazr میزبانی می‌شود.

این پلتفرم از پروتکل رزرو قابل اعتماد جدیدی بهره می‌برد که هنرمندان را قادر می‌سازد تا کنترل و مالکیت کامل موسیقی، کنسرت‌ها، کالاها، بلیط‌ها و NFT‌های خود را در دست بگیرند.

اختراع مجدد صنعت موسیقی

با ضرب آهنگ‌ها به‌عنوان NFT، یا همانطور که GIGCO آن‌ها را NFS (آهنگ‌های غیرقابل تعویض) می‌نامد، این پلتفرم نوعی مالکیت مشترک موسیقی و حق امتیاز را معرفی می‌کند – تقسیم بین هنرمند و طرفداران.

علاوه بر این، با اتصال مستقیم هنرمندان و مکان‌ها از طریق یک قرارداد هوشمند فوری، این پلتفرم ترتیب اجرای موسیقی زنده را دوباره اختراع کرد و رزرو بلیط و فروش کالا را تسهیل کرد.

در همین حال، شرط بندی گزینه های عضویت، تخفیف ها، جوایز و مزایا را در صنعت موسیقی و خود پلتفرم باز می کند.

مدیر عامل و بنیانگذار فرانک دو وریجر به CryptoSlate گفت: «از طریق فناوری Web3، صنعت موسیقی سرانجام شاهد یک دوره مالکیت خلاق در دستان جامعه خواهد بود .

بنابراین چگونه اپلیکیشن تلفن همراه همه کاره هنرمندان، سالن‌ها و طرفداران موسیقی را به هم متصل می‌کند؟

کنسرت‌ها را می‌توان در عرض چند ثانیه ترتیب داد – با استفاده از فیلترهای جستجوی خاص برای محدود کردن هنرمندان و مکان‌های بالقوه. تعهد به قرارداد گیگ (هوشمند) هر دو طرف را تضمین می کند – پوششی را برای عدم نمایش یا قصور احتمالی فراهم می کند.

به محض اینکه رویداد ترتیب داده شد، بلیط های کنسرت فورا ایجاد می شوند. علاوه بر این، این برنامه هنرمندان را قادر می سازد تا هر کالایی را برای فروش از طریق فروشگاه پروفایل منحصر به فرد خود ارائه دهند.

با کمک به ساخت پایگاه داده محل برگزاری، پذیرندگان اولیه می توانند به کاربران کاملاً تأیید شده تبدیل شوند – واجد شرایط دریافت پاداش برای ثبت نام مکان های رویداد.

کسب جوایز GIG با ثبت مکان‌هایی که نمایه‌ای در پلتفرم ندارند، تنها یکی از برنامه‌های کاربردی متعدد برنامه‌ریزی شده برای توکن بومی است.

موارد استفاده توکن GIG

190 میلیون توکن GIG در بلاک چین Solana ساخته شده است و توزیع آن به گونه ای طراحی شده است که به پذیرندگان اولیه این پلت فرم پاداش دهد.

14.25 میلیون به عرضه اولیه مایعات پس از IDO تبدیل می شود، در حالی که توکن های باقی مانده در یک دوره سه ساله باز می شوند.

ICO و فروش دور سرمایه‌گذاری اولیه 16 درصد از عرضه را تشکیل می‌دهند، در حالی که 15 درصد برای تیم‌های مشاوره و توسعه فعلی و آینده محفوظ است.

بخش های اکوسیستم و جامعه 50 درصد از کل عرضه را دریافت خواهند کرد و 19 درصد باقی مانده بین ذخیره و استخر نقدینگی تقسیم می شود.

برایان بانج، مدیر پروژه، به CryptoSlate توضیح داد: «SolRazr یک رویکرد جامع به IDO ما با درک واقعی نیازهای پروژه برای این مرحله حیاتی رشد  ارائه می‌کند.

ابزار این توکن چند وجهی است، علاوه بر استفاده از جوایز انگیزشی برای ثبت نام و فهرست کردن برنامه‌ها به هنرمندان و مکان‌ها، از GIG می‌توان برای تقویت برنامه ارجاع کاربر استفاده کرد.

به پذیرندگان اولیه طیف وسیعی از مزایا، از جمله نوار پایین‌تر برای ورود به برنامه اعضای هوشمند GIGCO، که قرار است قفل تخفیف‌های اضافی و بازپرداخت نقدی را برای همه خریدها، افزایش جوایز شرط‌بندی، دسترسی اولویت به بلیت‌ها برای کنسرت‌های پرطرفدار یا تخفیف‌های NFT باز کند، داده می‌شود. ، و بیشتر.

کاربرانی که توکن GIG را انتخاب می‌کنند، می‌توانند از مزایای فرصت‌های سهام در پلتفرم بهره ببرند. در همین حال، هنرمندان و مکان‌هایی که رویدادها را صرفاً با استفاده از GIG ترتیب می‌دهند، می‌توانند پاداش‌های رمزی دریافت کنند.

آنهایی که در رویدادها شرکت می کنند می توانند از عملکرد انعام GIGCO استفاده کنند و اگر تحت تأثیر هنرمند یا محل برگزاری قرار گرفته باشند، GIG ارسال کنند.

این پلتفرم به هنرمندانی که کار خود را به عنوان NFT دیجیتالی می‌کنند این امکان را می‌دهد تا با طرفدارانی که دوست دارند روی کارشان سرمایه‌گذاری کنند، مالکیت یا بخشی از مالکیت خود را مبادله کنند. این ویژگی «Song as Stock» اجازه می‌دهد حق امتیاز حاصل از فروش NFT بین هنرمندان و سرمایه‌گذاران از طریق توکن‌های GIG تقسیم شود.

در نهایت، کاربرانی که با نظرات خود به طور فعال به شبکه کمک می کنند، می توانند برای مقالاتی که در این پلتفرم نوشته و منتشر شده اند، GIG کسب کنند.

سلب مسئولیت: کریپتو اسلیت دارای موقعیت مالی در سولانا است و این فرصت برای شرکت در پیش فروش این پروژه در ازای اخبار، تحلیل ها و سایر انواع پوشش داده شد. CryptoSlate برای انتشار این مقاله پولی دریافت نکرده است.