با این حال، او خاطرنشان کرد که قصد OCBC برای کشف صنعت غیرمتمرکز به دلیل محبوبیت آن یا به دلیل تقاضای مردم نیست. وونگ تصریح کرد که بانک نه محافظه کار است و نه کورکورانه از روندها پیروی می کند. OCBC بر مسئولیت خود متمرکز است، و وظیفه امانتداری در قبال مردم به عنوان یک موسسه مالی، از این پس، دقیق بودن قبل از ورود به یک صنعت غیرقانونی حداقل کاری است که آنها می توانند برای اطمینان از حمایت از مصرف کننده انجام دهند.

“ما در حال بررسی آن هستیم و به طور جدی کارهایی در بانک انجام می شود… اگر می گویید ما در حال بررسی آن هستیم، بسیار در رفع نیازهای مشتری است، اما به روشی مطمئن… ما می خواهیم به آنها کمک کنیم تا وونگ گفت: سرمایه گذاری و نحوه مدیریت آن.

مدیر عامل OCBC به مسائل مربوط به دارایی های دیجیتال غیرقانونی پرداخت که یکی از آنها معاملات پرخطر با توجه به رویکرد غیرمتمرکز و مبهم ناشناس بودن صنعت بود. وونگ خاطرنشان کرد که ترجیح می‌دهد به جای ارزهای رمزنگاری شده، آن را به عنوان «دارایی‌های رمزنگاری» بخواند، زیرا تا کنون به ارزهای قانونی دست نیافته‌اند.

هدف مقامات سنگاپور ارائه ابزارهایی برای مدیریت ارزهای دیجیتال پرخطر است

مقامات کشور در حال گذراندن فرآیند تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت کریپتو در سراسر جهان هستند. در اوایل این ماه، بانک مرکزی سنگاپور، اداره پولی سنگاپور (MAS) توضیح داد که به جای اتخاذ رویکرد ممنوعیت مطلق چین مانند، آنها ابزارهایی را برای مدیریت ریسک در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند و به شهروندان پیشنهاد می‌کنند که در وب 3 شروع کنند. MAS شروع به ایجاد یک چارچوب نظارتی و الزامات واضح برای بازیکنان برای مدیریت خطرات در فضای فرار ارزهای دیجیتال کرده است. آقای راوی منون، مدیر عامل اداره پولی سنگاپور (MAS)، گفت: “ما فکر می کنیم بهترین رویکرد این است که این چیزها را محدود یا ممنوع نکنید.”

خلاصه

در بحبوحه تلاش مستمر سنگاپور برای تثبیت خود به عنوان یک بازیگر کلیدی در اقتصاد جهانی رمزنگاری با ایجاد یک چارچوب نظارتی واضح، یکی از موسسات بانکی پیشرو کشور، شرکت بانکداری خارج از چین (OCBC) در حال بررسی ادغام خدمات رمزنگاری با تنظیم است. ایجاد یک صرافی رمزنگاری هلن ونگ، مدیر اجرایی OCBC در مصاحبه ای اختصاصی به بلومبرگ گفت که این بانک در حال تحقیق در مورد موضوع راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال است.