یک آلتکوین متمرکز بر حریم خصوصی در این هفته بیش از 40 درصد افزایش یافته است و بازار دارایی های دیجیتال رو به رشد را به چالش می کشد.

Keep Network (KEEP) یک لایه حریم خصوصی برای بلاک چین های عمومی است که به کاربران و برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد داده ها را به صورت ایمن و خصوصی ذخیره کنند.

آلت کوین پررونق به طور فعال در حال ادغام با یک شبکه رمزنگاری متفاوت است تا به یک پروژه کاملاً جدید تبدیل شود. در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.66 دلار معامله می شود که نسبت به قیمت هفت روز قبل بیش از 41 درصد افزایش یافته است.

KEEP در ترکیب با NuCypher (NU)، پلتفرمی که خدمات رمزنگاری مانند کنترل دسترسی و حفظ حریم خصوصی داده ها را ارائه می دهد، تحت یک ارتقاء شبکه غیرمتمرکز زنجیره ای قرار گرفت. این دو شبکه با هم ادغام شدند و Threshold را تشکیل دادند که در ابتدای سال 2022 راه اندازی شد.

داگ فون کوهورن، رئیس محصول در Keep Network توضیح می دهد،

طی چند ماه گذشته، تیم‌های Keep و NuCypher به سختی روی اولین ادغام زنجیره‌ای بین دو شبکه غیرمتمرکز با یک هدف مشترک کار کرده‌اند. هر دو پروژه بر تضمین حاکمیت کاربر بر روی بلاک چین عمومی از طریق استفاده از رمزنگاری آستانه متمرکز هستند.

اکنون به عنوان Threshold، زیرساخت Keep و ابزارهای حفظ حریم خصوصی NuCypher به کاربران راهی یکپارچه برای خصوصی و ایمن نگه داشتن دارایی های دیجیتال خود ارائه می دهند.

دارندگان NU و KEEP می‌توانند توکن‌های خود را با نرخ‌های تقریباً 1 NU تا 3.26 T و 1 KEEP تا 4.78 T به رمز شبکه آستانه (T) تبدیل کنند.

صرافی جهانی بایننس این هفته اعلام کرد که قصد دارد از این ادغام پشتیبانی کند.

بایننس به طور کامل از ادغام NuCypher و keep_project در Threshold پشتیبانی خواهد کرد!!

اگر روی بایننس KEEP یا NU دارید، از امروز یک هفته به‌طور خودکار به T ارتقا می‌یابد.”