ماسک در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که اشاره کرده بود یک ایستگاه شارژ فوق العاده جدید برای وسایل نقلیه الکتریکی در سانتا مونیکا، کالیفرنیا افتتاح شده است، ماسک می گوید که در حال برنامه ریزی برای یک غذاخوری و تئاتر درایو در هالیوود در آینده است و تاکید می کند که مصرف کنندگان می توانند همه هزینه آن را در هالیوود بپردازند. دوج کوین

“البته، شما می توانید در Doge پرداخت کنید.”

این غول تجاری ماه گذشته موجی در جامعه Dogecoin ایجاد کرد و تأیید کرد که مشتریان اکنون می توانند کالاهای منتخب تسلا را با استفاده از سکه میم با تم سگ خریداری کنند. تا کنون، اقلام موجود برای خرید Dogecoin عبارتند از گیره کمربند گیگا تگزاس، Cyberwhistle، و حتی Cyberquad، وسیله نقلیه الهام گرفته شده از Cybertruck برای کودکان.

این اعلامیه باعث شد که دارایی کریپتو میم در آن زمان از 0.16 دلار به 0.20 دلار افزایش یابد که جهشی 23 درصدی است.

ماسک که خود یک دارنده ارزهای دیجیتال است، قبلاً گفته بود که مالک ارزهای دیجیتال برتر با ارزش بازار بیت کوین (BTC)، پلت فرم قراردادهای هوشمند پیشرو اتریوم (ETH) و DOGE است.

او می‌گوید که از حامیان Dogecoin است، زیرا معتقد است این رمزارز مردم است.

با افراد زیادی در خطوط تولید تسلا یا ساخت موشک در شرکت اسپیس ایکس DOGE صحبت کردم. آنها کارشناسان مالی یا فناوران سیلیکون ولی نیستند.

به همین دلیل است که تصمیم گرفتم از Doge حمایت کنم – احساس می کردم رمز ارز مردم است.

Dogecoin در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.137 دلار مبادله می شود که نسبت به بالاترین سطح هفت روزه خود که 0.15 دلار بوده، 11.5 درصد کاهش داشته است.