“البته می توانید در DOGE پرداخت کنید”: ایلان ماسک

ماسک به توئیت رایان زهوری، بنیانگذار کنسول تسلا، که این میلیاردر را در پست خود درباره ایستگاه های شارژ تسلا که اخیرا در سانتا مونیکا افتتاح شده است، تگ کرد، پاسخ داد.

ظهوری در توییتر خود نوشت که این ایستگاه ها به محض باز شدن پر شده و عکسی برای تایید گفته های خود منتشر کرد.

ماسک پاسخ داد که تسلا در نظر دارد «یک سالن تئاتر آینده‌نگرانه غذاخوری/درایو در هالیوود» را نیز در منطقه هالیوود افتتاح کند.

به گفته ماسک، مردم می‌توانند تمام این موارد را در Dogecoin پرداخت کنند.

یکی از بنیانگذاران Dogecoin در حال ترویج دادخواست برای افزودن انعام DOGE در توییتر

تسلا پرداخت‌های Dogecoin آزمایشی DOGE، SpaceX را می‌پذیرد

در دسامبر 2021، غول تولیدکننده خودروهای الکترونیکی، آزمایش‌های Dogecoin را با فروش برخی از کالاهای خود برای ارز دیجیتال میم آغاز کرد.

اکنون، به نظر می رسد که اسپیس ایکس نیز در حال آزمایش پرداخت های DOGE است، زیرا Dogecoin اخیراً در اوایل این هفته در کد منبع SpaceX مشاهده شده است.

گذشته از این، خود ایلان ماسک اخیراً اشاره کرده است که در آینده ممکن است Starlink و SpaceX پرداخت‌های Dogecoin را بپذیرند.

کمپین انعام DOGE در توییتر

اوایل این هفته، U.Today گزارش داد که بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران DOGE، ایده ای را در توییتر به اشتراک گذاشت که تیم غول رسانه های اجتماعی را با هشتگ #DogeTwitterTipJar “آزار” می دهد . هدف این است که توییتر پس از اینکه کاربران را قادر ساخت تا به سازندگان محتوای مورد علاقه خود در اتریوم انعام دهند، انعام را در Dogecoin معرفی کند.