در 25 مارس، میخایلو فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین و وزیر تحول دیجیتال اوکراین، در حساب رسمی توییتر خود از راه اندازی یک موزه NFT خبر داد که در آن خاطره انگیزترین رویدادهای درگیری اوکراین و روسیه به نمایش گذاشته خواهد شد.

به نظر می رسد این تحقق ایده ای است که ابتدا توسط الکس بورنیاکوف فاش شد و توسط CryptoPotato در 14 مارس گزارش شد.

در حالی که روسیه از تانک ها برای نابودی اوکراین استفاده می کند، ما به فناوری بلاک چین انقلابی متکی هستیم. @Meta_History_UA NFT-Museum راه اندازی شد. مکانی برای حفظ خاطرات جنگ. و مکانی برای جشن گرفتن هویت و آزادی اوکراین. اینجا را بررسی کنید: https://t.co/IrNV0w54tg

علاوه بر این، موزه NFT برای جمع آوری کمک های مالی برای کمک به مردم اوکراین برای غلبه بر این دوران دشوار خدمت خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال و NFT برای کمک به اوکراین به نیروها می پیوندند.

در این جنگ روسیه علیه اوکراین، ارزهای دیجیتال توانایی خود را برای کمک به یک کشور و شهروندانش از نقطه نظر اقتصادی ثابت کرده‌اند. آنها همچنین آگاهی جامعه ای از علاقه مندان را که می خواهند از زندگی انسان فراتر از هر جناح یا رنگ سیاسی حمایت کنند، افزایش داده اند.

طبق وب‌سایت رسمی موزه NFT، 100 درصد درآمد حاصل از فروش NFT «مستقیماً به حساب‌های رمزنگاری رسمی وزارت تحول دیجیتال اوکراین» برای حمایت از نیروهای اوکراینی و غیرنظامیان خواهد رفت.

موزه NFT برای به جا گذاشتن اثری در تاریخ ایجاد شد. دولت اوکراین از نسل‌های آینده می‌خواهد که بدانند جنگ را چگونه زندگی کرده‌اند و چه معنایی برای مردمشان داشته است.

فرمول هر NFT واضح و ساده است: هر نشانه یک خبر واقعی از یک منبع رسمی و تصویری از هنرمندان اوکراینی و بین‌المللی است […] تاریخ جهان.”

اوکراین بیش از 65 میلیون دلار کمک مالی به ارزهای دیجیتال دریافت کرده است

به گفته پورتال وزارت تحول دیجیتال اوکراین، اوکراین بیش از 65 میلیون دلار ارز دیجیتال دریافت کرده است.

بیش از 60 میلیون دلار کمک، با اهدای 10 میلیون دلار در چند روز!