حرکت بازار:  بیت کوین با کاهش امیدهای کرملین برای نشست صلح اوکراین، سودهای اولیه را معکوس کرد.

داستان‌های ویژه:  نرخ‌های سرسام‌آور تورم در ایالات متحده نشان می‌دهد که چرخه انقباض فدرال رزرو ممکن است سطحی باشد و از چشم‌انداز صعودی بلندمدت بیت کوین حمایت کند.

برنامه تلویزیونی CoinDesk “First Mover” به دلیل تعطیلات روز رئیس جمهور در ایالات متحده تعطیل است و روز سه شنبه باز می گردد.

حرکت بازار

توسط Omkar Godbole

فروش Axie از 4 میلیارد دلار فراتر رفت

توسط Omkar Godbole

بر اساس داده‌های ردیابی شده توسط DappRadar، Axie Infinity، یک بازی برای کسب درآمد (P2E) که در سال 2018 راه‌اندازی شد، فروش توکن‌های غیرقابل تعویض مادام‌العمر از 4 میلیارد دلار فراتر رفت.

ایلان سولوت، یکی از شرکای صندوق چند استراتژی تاگوس کپیتال، در ایمیلی گفت: «نزدیک به دو میلیون معامله‌گر انفرادی در قصر بازار شرکت کردند، با میانگین قیمت Axie کمتر از 200 دلار» . “اکسی اکنون سومین بزرگترین فضا است.”

این بازی که ظاهراً ضد رکود است، موفقیت بزرگی در فیلیپین و سایر اقتصادهای نوظهور از جمله هند بوده است.

من کنجکاو بودم که بدانم چگونه یک بازی نسبتا جدید می تواند 300 هزار کاربر فعال روزانه جمع آوری کند، که در اکتبر 2021 بود، پستی که من بازی کرده ام و چند مدل P2E دیگر، یعنی Skyweaver و Neon را مطالعه کرده ام. District،” Adwait Rangnekar، یک توسعه دهنده مستقر در بمبئی و بازیکن سابق Axie در یک چت WhatsApp به CoinDesk گفت.

انجمن‌های بازیکنان آنلاین بر پایه یک پایگاه کاربر فعال و مشارکت‌کننده رشد می‌کنند. انجمن Axie یک حضور آنلاین بسیار قوی دارد و به طور متوسط ​​بیش از 2 میلیون کاربر فعال روزانه دارد که بازیکنان را جذب می‌کند. این اعداد مشابه DOTA2، League of Legends (LoL) هستند. و MMORPG. معامله‌گران، مانند گیمرها، همچنین به دنبال جامعه‌ای هستند که بتوانند راه‌هایی را ارائه دهند تا بتوانند کارهای بیشتری را به صورت گروهی انجام دهند.”