“این یک لغزش در تمرکز بود”

طبق گزارش‌ها ، مکس NFT را در 30 مه به قیمت 1 ETH (تقریباً 2290 دلار) در آن زمان خریداری کرده بود. با این حال، به جای اینکه او قیمت NFT را 75 ETH، که معادل حدود 300000 دلار امروز است، به عنوان 0.75 ETH درج کرد.

در صحبت با CNET در مورد چگونگی وقوع ضرر، دارنده آن – مکس، ادعا می کند که عدم تمرکز باعث آن شده است. او همچنین توضیح می دهد که چگونه موارد زیادی را به صورت روزانه فهرست می کند، اما این مورد خاص به دلایلی عجیب از زیر دست آن در رفته است.

اگرچه مکس ادعا می کند که این خطا را تقریباً بلافاصله متوجه شده است که انگشتش روی ماوس کلیک کرده است، اما دیگر خیلی دیر شده بود زیرا او حتی نمی توانست تراکنش را در آن لحظه لغو کند.

در نهایت، این بدان معناست که خریدار خوش شانس برای ادعای مالکیت خطای Max، 8.75 اتریوم یا در مجموع کمی کمتر از 35000 دلار پرداخت کرده است.

افزایش محبوبیت NFT های Bored Ape Yacht Club

در میان فصل پررونق NFT در حال انجام، NFT های Bored Ape Yacht Club بدون شک محبوبیت خود را افزایش داده اند.

در ماه نوامبر، بازار NFT OpenSea پس از اینکه فروش BAYC بیش از 900 درصد افزایش یافت، شاهد 2 برابر شدن حجم معاملات خود بود.

اکنون، افزایش محبوبیت بی ارتباط با موج اخیر افراد مشهور و تأثیرگذار نیست.

برخی از نام‌های معروفی که به راحتی به ذهن می‌رسند و از این NFT‌های محبوب نیز استقبال کرده‌اند عبارتند از: جیمی فالون، استف کوری، پست مالون، مارک کوبان، تیمبالند و بسیاری دیگر.

در همین حال، مکس باخت را به خوبی تحمل می کند. علیرغم خطای پرهزینه‌ای که باعث شد او مقدار زیادی پول را در فروش Bored Ape از دست بدهد، او احساس می‌کند که چنین اتفاقاتی به طور طبیعی گاهی اتفاق می‌افتد. و وقتی اینطور شد، فقط می توان آن را فراموش کرد و ادامه داد.