در حال حاضر، شرکت‌های فناوری و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال از سراسر جهان به شدت در انتظار هجوم تبلیغات ارزهای دیجیتال هستند که در چند هفته گذشته قبل از بازی قهرمانی NFL مورد کنایه قرار گرفته‌اند.

 

مسابقه امسال تغییر بزرگی را هم برای NFL و هم برای تبلیغات سنتی رقم خواهد زد. رویداد آخر این هفته که «کاسه رمزگذاری» نامیده می‌شود، ثابت می‌کند که بازاریابی اصلی بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال با رقابت صرافی‌های رمزنگاری برای فضای تبلیغاتی چقدر مؤثر است.

با توجه به اینکه 16 درصد از آمریکایی‌ها قبلاً روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، معامله می‌کنند یا قبلاً از آن استفاده می‌کنند، Crypto Bowl امسال احتمال افزایش سرسام‌آور این معیار را پس از آخر هفته افزایش می‌دهد.

صرافی های کریپتو برای زمان پخش با هم رقابت می کنند

اگر قبلاً متوجه این موضوع نشده‌اید، شرکت‌های رمزارز مانند Coinbase، eToro، FTX و Crypto.com به شدت برای فضای تبلیغاتی قبل از مسابقه یکشنبه رقابت می‌کنند – با مدیرانی که اطلاعات کمی در مورد ویژگی‌های هر تبلیغات به اشتراک می‌گذارند.

در اوایل سال جاری، Crypto.com پس از صرف ۷۰۰ میلیون دلار برای خرید حق نام‌گذاری چیزی که قبلا به عنوان مرکز استیپلز در لس‌آنجلس شناخته می‌شد، به عرصه Crypto.com تغییر نام داد، همراه با آگهی تلویزیونی آینده‌اش با بازی مت دیمون، کمپین بازاریابی سنگینی را به راه انداخت. .

ناتانیل ویتمور، مدیر بازاریابی FTX، گفت: «در ایالات متحده، هر ساله هیچ رویداد دیگری وجود ندارد که مصرف‌کنندگان به طور فعال منتظر تبلیغ برای آن باشند. FTX همچنین فاش کرد که بیت کوین را به عنوان بخشی از مسابقه ای اهدا می کند که همراه با تبلیغات آخر هفته Super Bowl اجرا می شود که اتفاقاً قهرمان هفت دوره Super Bowl تام بردی و همسرش Gisele Bundchen نیز در آن حضور دارند.

در ماه مارس گذشته، میامی هیت نیز عرصه اصلی خود را به نام FTX تغییر نام داد – توافقی که طبق گزارشات به مدت 19 سال ادامه خواهد داشت و ارزش آن بیش از 135 میلیون دلار است.

از طرف کانادا، Bitbuy مستقر در تورنتو، تبلیغی را برای پخش کانادایی خود خریداری کرد که در آن کایل لوری، گارد پوینت گارد Miami Heat حضور داشت. لوری که به خاطر 9 سال بازی با تورنتو رپتورز و کسب عنوان NBA با آنها در سال 2019 شناخته می شود، به لیست رو به رشد ورزشکاران حرفه ای که به عنوان سفیران کریپتو وارد کشتی می شوند، می پیوندد.

در اوایل ژانویه، Bitbuy Technologies، یک پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال و اولین بازار رمزنگاری تایید شده در کانادا موافقت کرد که توسط WonderFi Technologies به قیمت بیش از 160 میلیون دلار خریداری شود.

WonderFi که توسط کوین اولری سرمایه‌گذار Shark Tank پشتیبانی می‌شود، یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران مبتدی راهی ساده برای خرید رمزنگاری، کسب علاقه و پیگیری عملکرد و در عین حال کنترل کامل و نگهداری دارایی‌هایشان را ارائه می‌دهد. O’Leary به جاش ریچاردز، ستاره TikTok و بن سامارو، مدیر عامل WonderFi می‌پیوندد تا فضای DeFi را برای مصرف‌کنندگان روزمره در دسترس‌تر کند.

با 6 میلیون دلار برای اسلات 30 ثانیه ای، همه آنها از بین رفته اند

طبق گزارش NBC، که بازی امسال را در کنار بازی های المپیک زمستانی پخش خواهد کرد، از روز شنبه، تبلیغات Super Bowl امسال تمام شده است – مطمئناً پخش دو رویداد جهانی به طور همزمان در یک شبکه کار آسانی نیست.

البته، بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات در طول Super Bowl به طرز مضحکی گران است، زیرا یکی از پربیننده ترین رویدادهای تلویزیونی سال است. با این حال، امسال یک رکورد جدید برای بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارهای فناوری است، به طوری که NBC برای هر اسلات 30 ثانیه‌ای 6 میلیون دلار به‌دست آورده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که هیجان پیرامون تبلیغات امسال بیشتر حول محور کریپتو و کمتر در کمدی و طنز می‌چرخد، زیرا بیت‌کوین به مرز 50000 دلار نزدیک‌تر می‌شود.

دریک و شرط 1.26 میلیون دلاری بیت کوین او

در اوایل این هفته، رپر کانادایی دریک اعلام کرد که حدود 1.26 میلیون دلار بیت کوین در این بازی سرمایه گذاری کرده است، و فاش کرد که 470000 دلار بابت برنده شدن در Super Bowl توسط Rams و 790000 دلار برای Odell Beckham Jr. یا رسیدن به 62.5 یارد دریافت. اگر بازی به نفع دریک باشد، خواننده رپ می تواند انتظار 2,886,000 دلار کانادا را داشته باشد.

از طرف دیگر، تام بردی با FTX به رختخواب رفت، که به دنبال بازگشت خوبی از سرمایه خود برای تبلیغات آخر هفته FTX است.

افراد مشهور دیگر، از جمله نیل پاتریک هریس، ستاره How I Met Your Mother، اسپایک لی و مت دیمون نیز در تبلیغات ارزهای دیجیتال ظاهر شدند – که می توانیم انتظار داشته باشیم این آخر هفته نیز شاهد آن باشیم.