بنیاد DFINITY، سازمانی که پشت بستر بلاک چین همه منظوره کامپیوتر اینترنتی و پلتفرم وب 3 قرار دارد، امروز اعلام کرد که ارتقای پیشنهادی برای گسترش پشتیبانی از همه قراردادهای هوشمند قوطی به منظور نگهداری و انتقال توکن‌های ICP پذیرفته شده است و هم‌اکنون در حال اجراست.

 

 شبکه با رای دادن 309,936,205 (تأیید) به 20,561 (رد) در مورد پیشنهاد 31471 ، این ویژگی مورد انتظار زمینه را برای ایجاد برنامه‌های پیشرفته DeFi در بلاک چین کامپیوتر اینترنتی فراهم می‌کند، با گسترش پشتیبانی از همه قراردادهای هوشمند کانستر تا امکان نگهداری و انتقال وجود داشته باشد. توکن های ICPاکنون جامعه این پیشنهاد را پذیرفته است و شبکه عصبی سیستم DAO شبکه را ارتقا داده است، قراردادهای هوشمند قوطی در رایانه اینترنتی قادر به نگهداری و انتقال توکن های ICP برای اولین بار شده است و توسعه نسل جدیدی از DeFi، و ترکیب DeFi با رسانه های اجتماعی و عملکرد بازی ها در قالب SocialFi و GameFi، مسیر را به سوی میلیاردها کاربر نهایی ایجاد می کند.

– دومینیک ویلیامز، دانشمند ارشد و بنیانگذار DFINITY

 

با رمزنگاری پیشرفته خود، بلاک چین عمومی رایانه اینترنتی به جامعه دارندگان توکن خود اجازه می دهد تا در مورد پیشنهادهای حاکمیتی رای دهند و پروتکل ICP به طور خودکار خود را از طریق سیستم عصبی شبکه (NNS)، یک DAO فوق پیشرفته، ارتقا می دهد.

 

توسعه‌دهندگان رایانه اینترنت مشتاقانه منتظر ارتقای قابلیت انتقال ICP بودند. در سطح پایه، dApp مانند OpenChat، نسخه غیرمتمرکز واتس اپ، به زودی قادر خواهد بود به کاربران اجازه دهد تا توکن های ICP را از طریق پیام های فوری برای یکدیگر ارسال کنند.

 

از آنجایی که قراردادهای هوشمند در رایانه اینترنتی با سرعت وب اجرا می‌شوند و می‌توانند تجربیات وب را مستقیماً به کاربران ارائه دهند، این عملکرد همچنین ظهور صرافی‌های غیرمتمرکز را که کاملاً بر روی یک زنجیره بلوکی اجرا می‌شوند، بدون نیاز به گره‌های ابری برای پردازش معاملات یا ایجاد پیش‌نمایشی خبر می‌دهد. پایان برای کاربران

 

اجرای این ویژگی نیز گام مهمی در جهت پیاده سازی توکن سازی dApp در کامپیوتر اینترنتی است. پیشنهاد ارتقای ویژگی حیاتی سیستم عصبی خدمات (SNS) در حال حاضر در جامعه در حال بحث است.

 

DFINITY همچنین در حال حاضر روی ادغام مستقیم رایانه اینترنتی با شبکه بیت کوین کار می کند، که از قدرت ترکیبی بیت کوین و رایانه اینترنتی به عنوان پلت فرمی برای اجرای کارآمد قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

 

تنها چند ماه پس از راه‌اندازی آن در می 2021 ، رایانه اینترنتی هزاران توسعه‌دهنده و کاربر dApps خود را به خود جذب کرده است.